Problem z kompem

mam problem z kompem,czesto zawiesza sie czasami chodzi godzine,czasami 2godziny a czasami po minucie zawiesza sie,czesto pokazuje sie niebieski ekran i opisane ze moze bledne oprogramowanie,zle sterowniki itp. mam internet bezprzewodowy neostrady,jak odlacze urzadzenie wi-fi nie ma problemu.

daro62 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Sprawdź,czy niema konfliktów w menedzerze urzadzen.

Aby dowiedzieć się więcej, czego dotyczył bluescreen, odczytaj plik DMP. Zrób to wg tej instrukcji :arrow: Klik

Daj raport na forum wg tych zasad :arrow: viewtopic.php?f=16&t=253052

Sprawdź teraz, czy są jakieś pliki DMP.

teraz jak siedzialem przez godzine tylko na forum bylo ok,tylko wpisalem inny adres i zawiesil sie.

Kurcze mam problem i proszę o pomoc gdy załączam kompa jest wszystko dobrze a gdy już pisze napis “Zapraszamy” to nagle komp sie wyłącza w ogóle… potem włączam znowu i znowu przy napisie zapraszam sie wyłącza… włączam 3 raz i jest już dobrze… i chce sobie zagrać w gierkę włączam ją… i po chwili komp mi sie wyłącza… nie wiem o co chodzi proszę o rady… :oops:

Pozdrawiam i proszę o jak najszybsza odpowiedź … :slight_smile:

daro62 , podaj kod błędu i plik, jeśli takowy jest wymieniony. Odczytaj plik DMP.