Problem z kompem

siema all

mam taki problem :

ostatnio zaczal mi sie ciac kkomp jak wchodze do jakiegos folderu na dysku E (nie jest to dysk systemowy naszczesie) to albo zaczyna mi tak wolno chodzic komp ze prawie nic sie nieda zrobic :confused: mam celeron 2.4 256 ram’u DDR jak pamietam i dysk 80 gb . a jak np chce wcisnac cofnij to albo przestaje reagowac albo trzeba go zresetowac niewiem co sie dzieje i tak jest za kazdym razem jak chce wejsc do niektorych folderow niemam pojecia co sie z tym dzieje

pomozecie ,albo spróbujecie mi pomuc??

pozdro

Po pierwsze pomóc pisze się przez ó

A po drugie jak byś mógł napisac jaki masz system , dysk twardy , oraz płytę główną . I od kiedy i jak zaczeło się to dziać.

Napisz może jaki masz Windows i przede wszystkim co za pliki otwierasz na E. :smiley:

orki za bledy ortograficzne ale jestem dysortografikiem :smiley: :smiley:

system to XP ,plyta glowna to Albatron Socket 478 Mainboard PX845EV1 Series (wpisalem wszystko co bylo na kartce od plyty glownej :smiley: :smiley: )a dysku niepamietam wiem tylko tyle ze ma 80 gb :confused:

a to wszystko sie zaczelo od wczoraj a dokladniej wieczorkiem :confused: jak poprzennosilem kilka plikow z jednoego folderu do drugiego zeby to wszystko posegregowac

wystarczy tylko ze otworze folder i zaczyna sie tak dziac :/:confused:

ps.:jestem dysortografikiem i niepatrzcie na bledy jakie popelniam ,a tak poza tym jestem tylko czlowiekiem i mam do tego prawo :lol: :lol:

pozdro

Jak dawno temu instalowany był Xp. Czy zainstalowano jakie kolwiek poprawki.

Może poprostu dysk E jest pełen i to zaburza pracę całego komputera.

Zrób defragmentacje dysku.

PS. Piotrwx patrz na swoje błędy a nie wypominaj innym. Napewno nie jesteś geniuszem. :smiley:

xp byl instalowany jakies 4 moze 5 miechow temu :confused: poprawki zainstalowane najnowsze :smiley: :smiley:

a jezeli chodzi o zapelnienie dysku no z przykroscią musze stwierdzic ze zostalo mi 14 gb :frowning: :frowning: i zaczynam powoli usowac wszystko :):slight_smile:

pozdro

No to zdaje się problem rozwiązany :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Zdaje sie że jakiekolwiek pisze się razem. :P:P:P:P Przyganiał kocioł garnkowi …

Nie dołujcie kolegi :smiley: :smiley: :smiley: Po prostu powinieneś włączyć defragmentator dysków wchodząc na start/wszystkie programy/akcesoria/narzędzia systemowe/defragmentator dysków… Defragmentacja przenosi pliki bliżej środka dysku dzięki czemu działa dzybciej … I oczywiścię łączy pliki porozrzucane po dysQ … POZDRAWIAM PA !!

pierszyraz bede defragmentowal dysk wiec czy nic niezniknie mi z dysku ?? tak jak przy formacie ??

pozdro

A co ja wyżej napisałem?? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Nic nie zniknie. Defragmentacja to nie Format.

Podobny przypadek ma miejsce ze słowem " po prostu" … ;] :stuck_out_tongue: Kolego, nie wymądrzyłeś się, a raczej wygłupiłeś :smiley:

Panowie!

Zakończcie tą wojnę na wytykanie sobie błędów

ortograficznych itp. Już kiedyś o tym pisałem,

wyznając zasadę ,iż “mój post świadczy o mnie”

i zrobił się szum.

Rozumiem, że to do niczego dobrego nie

prowadzi -dla Piotrwx jest to nauczką,

by samemu dbać językową stronę swoich postów,

a nie zajmować się innymi.

W uzasadnionych wyjątkach - kiedy post jest zupełnie

niezrozumiały - taka interwencja jest chyba jednak uzasadniona.

Sam wiem, że nie jestem ideałem, jeśli chodzi o stylistkę, ortografię, czy interpunkcję. Przyznaje się, że jako moderator sam “po cichu” poprawiam rażące błędy zwłaszcza w tytułach postów, które są widoczne na stronie głównej naszego vortalu. Więc problem ortografii zostawmy moderacji. Myślę, że będzie to najrozsądniejsze rozwiązanie. (Jednak nikogo z użytkowników nie zwalnia to z dbłości o czystość naszego języka).

Też to czasem robię, ale tylko w tytułach.