Problem z kompem!

witam …jestem nowy na forum… nawet nie wiem gdzie dodac watek heh:P no to tak… komputer dzialal jak nalezy… pomyslalem sobie zeby wyczyscic pc… no i tak… odlaczylem z sieci… wyciaglem karte graficzna,wyczyscilem na niej wentylator… pozniej wyciaglem wentylator ktory jest zamontowany na procesorze… i wyciaglem procesor… no i to byl chyba moj blad… pozniej wszystko zalozylem …gdy wlaczam kompa to monitor nawet nie reaguje… nie ma tego piii zawsze przy wlaczaniu byl ten dzwiek i bylo schlychac jak dysk tak trekocze. teraz tego nie ma.prosze o szybka odpowiedz

Podpiąłeś wszystko do płyty głównej poprawnie?

tak kolego…probowalem tyle razy i dalej nie rusza;/

Zasilanie też? :wink:

tak… nic przy zasileniu nie dotykalem…

Dociśnij kartę graficzną do slotu, sprawdź czy nie odłączył się kabelek od HDD, czy poprawnie zamontowałeś procesor i chłodziwo. Zakładam, że uwaliłeś to trzecie. Po kiego grzyba wyciągałeś proca?

nie znam sie troche na kompach…i brat mnie podpuscil…procka juz pare razy probowalem zalozyci dalej nic… a tamto wszystko dziala… co napisales

Skąd ta pewność że działa wszystko?

sprawdzałeś na innym kompie?

Według mnie bez proca nie powinno sie nic uruchomić ale może ja się nie znam i jestem głupi :?: :wink:

ale kolego procek dzialal… tylko go wyciaglem i wlozylem na nowo wszystko