Problem z komputerem- 100% użycia procesora

Mam problem z komputerem: Jakiś tydzień temu kupiłem sobie nową karte graficzną (GeForce 7300GT), po kilku dniach zformatowałem dysk

i oczywiście zainstalowałem windowsa XP i mój problem jest w tym iż po ok godzinie pracy na komputeże procesor gwałtownie podskakuje do 100% i i zamula tak strasznie że nic nie da sie robić wieć resetuje. Czy wiecie w czym może być problem?? Nigdy wcześniej tak nie miałem.

to wejdź w Menadżer Zadań ->zakładka Procesy dwuklik na CPU i bedzie pisać jakie zadanie zamula kompa 8)

Ale to sie dzieje kiedy najczęściej używam Opery (przeglądarki) i nic więcej nie mam włączonego oprócz gg wiec chyba nie powinno sie tak dziać a wo gule komputer sie inaczej zachowuje ic przy takim “normalnym” użyciu procesora 100% ponieważ wszystkie ikonki migają, ekran gaśnie na sekundę

i nie jest to tak jak zawsze dlatego napisałem ten temat bo nie wiem o co chodzi.

Obstawiam gg, szczególnie 7.xx Wywal sprawdź i ewentualnie przejdź na gg 6.xx

Odinstaluj gg i Operę Uruchom ponownie kompa zainstaluj WinSys Clean 2005(odemnie:)):

:arrow: http://www.box.net/shared/m7ddu9y060

wyczyść kompa i zainstaluj ponownie. Powinno być ok. :slight_smile:

do czego służy ten WinSys Clean 2005??

do czyszczenia różnych śmieci z komputera - jak dla mnie bardzo przydatny :wink: a dalej…: