Problem z komputerem, awaria VGA

Witam, mam pewien problem z komputerem: po uruchomieniu komputera mniej więcej po 5 sekundach “brzęczyk” zaczyna wydawać dźwięk (tak jakby ostrzegawczy, awaryjny), poza tym na ekranie nic się nie pojawia. Zajrzałem do środka, na mojej płycie głównej jest coś takiego jak “Ez debug led”. Generalnie są tam trzy diody podpisane kolejno: “+CPU”, “+DRAM”, “+VGA”. Podczas normalnego uruchamiania każda z nich się zapala na mniej więcej sekundę, po chwili gaśnie, i wszystko się poprawnie odpala. Teraz jednak zatrzymało się na “VGA” (z tego wnioskuję że cpu i dram są sprawne). Świeci się to ciągle, brzęczyk piszczy, i generalnie nic się nie pojawia na ekranie. Pomyślałem, że może uszkodzona jest grafika (GTX1060), wyjąłem ją, i spróbowałem odpalić na integrze. Niestety, to samo.
Parę minut wcześniej przenosiłem komputer - nie rzucałem nim ani nie obchodziłem się z nim brutalnie, przy odkładaniu trochę mocniej “uderzył” nóżkami o ziemię, ale raczej nie było to na tyle mocno, żeby coś fizycznie uszkodzić. Parę razy zdarzyło się tak w przeszłości i nic wówczas się nie uszkadzało.
Mój sprzęt:
i5-6500
MSI B150 PCMATE
GIGABYTE GTX10606GB OC
2x 4GB Hyperx Fury
SilentumPC Vero M1

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam :slight_smile: