Problem z komputerem czy XP?

Mam problem :frowning:

Gdy Gram w Cs’a lub Rysuję w PhotoShopie ( Uczę się :roll: )Komputer nagle Się wyłącza . Uruchamiam go ponownie i wyświetla się

Na czerwono System is overheat

Na żółto Pressing F4 to Continue

Klikam i się włącza ponownie przeszkadza mi to ,ponieważ gdy rysuję plik się nie zapisuje , albo gram w cs’a w deathrun’a i dostaje bana za uciekanie z TT :frowning:

Proszę o pomoc! !!

Google tłumacz nie boli. Oznacza to że coś się przegrzało. Sprawdź temperatury podzespołów w HWMonitor http://www.cpuid.com/softwares/hwmonitor.html :slight_smile:

wyczyść komputer z kurzu jeśli nie pomoże to wymień pastę,

tak jak kolega powyżej powiedział wujek google nie gryzie :slight_smile:

System overcheat to nie znaczy nic innego jak przegrzanie systemu - jeszcze prościej przegranie bebechów peceta, czyli krótko mówiąc procesorowi albo jakiemuś innemu elementowi jest za gorąco i komp się wyłącza aby zapobieć jego zgonowi. Przeczyść go dokładnie z kurzu, wymień mu pastę termoprzewodzącą na procesorze na nową i będzie git. Tylko pamiętaj, że pastę rozprowadzasz po całem powierzchni, lub dajesz na środek i chłodzenie przyklejasz na pastę, żeby Ci czasem nie przyszło do głowy dawać tam jeszcze jakiegoś kleju, bo już spodkałem takiego artystę co na pastę dał jeszcze kropelkę i niestety źle to się dla niego skończyło, bo bios przywitał go komunikatem, że procek zaliczył zgon… :wink:

Dodane 22.03.2011 (Wt) 21:10

Jeszcze tak btw to ten wątek powinien być w hardware/sterowniki, a nie systemy operacyjne Microsoft Windows…