Problem z komputerem dźwięk jednostki centralnej przy apli

Witam

tak jak w temacie mam wielki problem z moim komputerem. Gdy uruchamiam np. Metin2, Nero itp. to włącza się dźwięk jednostki centralnej. Procesor pracuje później ciągle na 100%, nie wiem jaki jest tego powód robiłem format dzisiaj i dalej tak samo. (Dźwięk jednostki centralnej “buczy” równo nie przerywa, jedynie jak wyłączę daną aplikacje przestaje “buczeć”). Zamieszczę jeszcze mój filmik.

Wszystkich proszę o pomoc.

Z góry dziękuje.

http://www.fotosik.pl/video/6460bae891b96c8f.html

to że gry zużywają procesor na 100% to jest logiczne, a to buczenie, to lepiej sprawdź wiatraki, wyczyść w środku z kurzu

OMG! Otwierasz obudowę i słuchasz. Karta, procesor albo w skrajnych przypadkach dysk twardy. Felerny cooler sterowany jest automatycznie :slight_smile:

heh tylko jeszcze mam plomby na obudowie jak otworze to po gwarancji :slight_smile:

plomby? gdzie to kupowałeś? plomby są nielegalne

jak nielegalne ? są naklejone na obudowie jak otworzysz to po gwarancji.

a to jest cały zestaw? z homologacją? bo o ile dobrze pamiętam, to zestawy muszą przejść jakieś testy, a jeśli ich nie przechodziły to są traktowane jako składane z osobnych części i nie można na nie naklejać stickerów

tak kupiłem komputer w salonie, nie był składany po prostu są naklejone na obudowie plomby (naklejki) jak się zerwie to po gwarancji.

Dodane 16.02.2011 (Śr) 19:25

czytałem na tym forum http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=70038 ,że przyczyną tego może być prawdopodobnie piszczące cewki na grafice.

"Prawdopodobnie piszczą ci cewki na grafice (tym mocniej im bardziej obciążająca aplikacja np. 3dmark). Pomaga zaklejenie ich silikonem. "

Co zrobić żeby chodził tak jak kiedyś ?