Problem z komputerem, nie chce się uruchamiac jak powinien

Witam,

Od paru dni neka mnie problem i nie wiem jak sobie z nim poradzic wiec zdecydowalem sie na wasza pomoc.

A wiec gdy wlaczam komputer to po zaladowaniu sie wszystkich programow systemowych aqq, avast, i inne tego typu komputer sie resetuje niewiadomo dlaczego i jak sie laduje windows to nastepuje sprawdzanie bledow co tez mnie wkurza. prosze o pomoc jak chcecie szczegolow to piszcie.

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Na Forum używamy polskich znaków.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Podaj trochę więcej szczegółów. My wróżki nie jesteśmy :roll: Napisz jaką masz dokładnie konfigurację sprzętową zasilacz itp.

Agaton dzieki za porawe.

wizZz zasilacz mam 300 a konfiguracje… ehh to musisz mi powiedziec dokladnie co to i jak to sprawdzic.

Złączono Posta : 20.09.2007 (Czw) 17:12

Agaton dzięki za poprawienie.

wizZz zasilacz mam 300 a konfiguracje… ehh to musisz mi powiedziec dokładnie co to i jak to sprawdzic.

I jeszcze nie chce sie dawac alt+c nie wiem czego…


Dostosuj - więcej uwag nie będzie.

Agaton

Dobra zasilacz 300 ale jakiej firmy ? A pisząc o konfiguracji miałem na myśli jaki masz procesor, kartę graf. itp. ;] Można to sprawdzić tym o to programem. http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=93&id=1183

no to wiem ale jak mam pisac poprawnie jak nie mogę zrobic alt+c !!

jak jeszcze raz mi powiesz że piszę niepoprawnie tak zrobię konto na innym serwerze i tyle.

procesor 1.2 duron

Karta graficzna Radeon 9600

ram 256

Wyłącz program z zasobnika systemowego, który blokuje kombinację C+Alt. Konto zawsze możesz utworzy na innym serwerze jeśli nie zależy, Tobie, MistrzuPaweł na naszej pomocy. Jak można wkurzać się dgy komputer sprawdza automatycznie błędy. Pewnie moich testów też nie przeprowadzisz. :frowning:

Jeśli posiadasz markowy zasilacz (w co wątpię), to zwróć uwagę na napęd twardy. Wiem w czym rzecz, ale nie będę wróżył z fusów. Objawy są bardzo niepokojące. Potrzebuję więcej danych. Już teraz skopiuj wszystkie istotne dane na inny nośnik. Zainstaluj program “Aida 32” wersja 3.93 i wykonaj test “Linear Read” “Average Access” wtyczką “Disk benchmark” naciśnij “Save” i zamieśc . Wyłącz najpierw wszystkie programy z autostartu. Nie ruszaj myszką (w czasie testu), nic nie rób na komputerze tylko czekaj! Naciśnij “Save” aby zapisać wyniki, (screen-y) i zamieść na forum np. przy pomocy strony http://www.fotosik.pl najlepiej w pełnym wymiarze, a nie jako miniaturkę.

Pewnie masz Ati Catalysta. On blokuje alt + c

Dzięki

Jak będę miał czas to zrobię tak jak mówisz

Heo mam ati catalysta jako sterownik do radeona 9600 całkiem możliwe że blokuje…