Problem z komputerem- raporty o błędach

Witam,

wczoraj zainstalowałem Windowsa XP Home Edition na sprzęcie z podpisu. Sformatowałem oba dyski, podzieliłem na partycje, zainstalowałem sterowniki, kilka programów i kilka gier (przez Steama). Oczywiście pierwsze co zainstalowałem po podłączenia do internetu to program antywirusowy AVG 8.0 Free. Wczoraj wieczorem się zaczęło- pracuje na komputerze, a tu nagle Winda wywala mi raport o błędach, że Explorer.exe przestał działać, dałem nie wysyłaj, a tu drugi raport, że jakiś proces przestał działać. Po zaznaczeniu nie wysyłaj komputer się zawiesił. Na ekranie była tylko klepsydra- wczoraj pomógł reset kompa! :frowning: Dzisiaj rano włączyłem kompa, zacząłem pracować, a tu znowu sytuacja się powtarza! Tym razem, jak komp się zawiesił otworzyłem Menadżera zadań i wywaliłem 2 pierwsze procesy (na ślepo), dało rezultat. Nie wiem jaka jest nazwa drugiego procesu, ale jak się powtórzy to wam podam. Ogólnie zainstalowałem Windowsa całkiem od nowa i mam wrażenie, że chodzi mi mniej wydajnie niż zawsze! Jest wolniejszy :frowning: Czy da się coś z tym zrobić? Radźcie co? :frowning:

To daj logi z Combofix i Hijackthis. W programie HD Tune zrób test Error Scan, a screena z zakładki Health daj tutaj. Trzeba wszystko posprawdzać. U mnie takie błędy, zawieszki itp wyskakiwały jak miałem dupniętą plyte główną. A zasilacz jaki masz? :stuck_out_tongue:

Chieftec 550W GPS, jak robić logi?

A myślałem, że wiesz bo troche cie na forum tu widziałem :).

viewtopic.php?f=16&t=36654

Już zapomniałem, raz to robiłem :wink: Skanuje HD Tune, jak wszystko zrobię to napiszę!

Dodane 22.02.2009 (N) 10:50

Już zapomniałem, raz to robiłem :wink: Skanuje HD Tune, jak wszystko zrobię to napiszę!

Dodane 23.02.2009 (Pn) 17:59

http://s1.zapodaj.net/3039679.jpg.html

http://s1.zapodaj.net/90458471.jpg.html

To screeny z HDtune, logi dam jutro :slight_smile:

Z dyskiem wszystko wporzo ;). Daj logi to pewnie ktoś sprawdzi xD.

Oto moje logi, proszę o sprawdzenie:

HijackThis :arrow: http://wklej.eu/index.php?id=ed0f7484c7

ComboFix :arrow: http://wklej.eu/index.php?id=fd993169ab

Log z HJT czysty.

a combofix??

Ktoś inny niech sprawdzi loga z Combo.

ok :slight_smile:

Dodane 27.02.2009 (Pt) 12:17

Postawiłem od nowa XP-ka i komputer znów się zawiesza :frowning: Chyba mam coś ze sprzętem :frowning: Już od dawna (od początku) komputer zachowywał się dziwnie, np. przy instalacji XP muszę bardzo długo czekać na wyświetlenie się umowy licencyjnej, mimo to, że bardzo dbam o porządek na dyskach i w systemie komputer włącza się czasemdługo itp. Znajomy mi powiedział, że to może być MOBO :frowning: Jak to sprawdzić sprzęt mam jak w podpisie.