Problem z komputerem (restartuje sie)


(Marco816195) #1

Witam! Kupiłem ostatnio całkiem nowy komputer. Działał, przez pewien czas idealnie. Lecz ostatnio cos się zwaliło, a mianowicie mój brat włożył płytkę z NFSem Most Wanted, na której był też Alkohol 120% (płytka nie zawirusowana na 100%, bo sam jej wczesniej używalem na innym kompie) no i po instalacji alkohola komputer sie zrestartował i od tej pory restartuje się za każdym razem jak się go uruchomi. Po prostu włączam go i gdy już wszystko się załaduje i minie jakieś 15 sekund, pojawia sie niebieskie tło z jakimiś napisami (na krótki czas, więc nie moge nawet tego przeczytać) no i potem się restartuje i tak w kółko.

Bardzo proszę o pomoc! Sprawa życia i śmierci!


(Agatonster) #2

Marco816195 ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(Jacek Bydgoszcz) #3

Jak się używa piratów to potem są efekty.


(And1981) #4

Prawym na mój komputer >Zakładka Zaawansowane >Uruchamianie i odzyskiwanie >Ustawienia > i odznacz ptaszkiem Automatycznie uruchom komputer.

I potem będziesz mógł zobaczyć co jest napisane na niebieskim tle


(Marco816195) #5

Hevet, mam oryginalną VISTE! (niestety)

No to przecież piszę, że nie moge włączyć komputera bo od razu się restartuje, więc nie mogę zmienić żadnych ustawień. A zapomniałem też dodać, że komputera nie mogę otworzyć, bo gwarancja pojdzie w pi***. :frowning:


(And1981) #6

Wejdź na tryb awaryjny


(Mariuszs) #7

Czy kolega nie instalował czasem aplikacji DaemonTools 3.47? Pamiętam, że ta gra była na 4CD i zazwyczaj do obrazów dołączony był właśnie ten program, który jest kompletnie niekompatybilny z Vistą.


(Olixxx94) #8

Wciśnij F8 przed ekranem z przelatującym paskiem i wybierz tryb awaryjny. Potem wykonaj to, co napisał and1981 i daj kod błędu i plik, który go powoduje, jeśli takowy jest wymieniony.


(Marco816195) #9

W trybach awaryjnych komputer też nie chce się włączyć. A deamona nie instalował, jedynie alkohol 120%.