Problem z komputerem (restartuje sie)

Witam! Kupiłem ostatnio całkiem nowy komputer. Działał, przez pewien czas idealnie. Lecz ostatnio cos się zwaliło, a mianowicie mój brat włożył płytkę z NFSem Most Wanted, na której był też Alkohol 120% (płytka nie zawirusowana na 100%, bo sam jej wczesniej używalem na innym kompie) no i po instalacji alkohola komputer sie zrestartował i od tej pory restartuje się za każdym razem jak się go uruchomi. Po prostu włączam go i gdy już wszystko się załaduje i minie jakieś 15 sekund, pojawia sie niebieskie tło z jakimiś napisami (na krótki czas, więc nie moge nawet tego przeczytać) no i potem się restartuje i tak w kółko.

Bardzo proszę o pomoc! Sprawa życia i śmierci!

Marco816195 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Jak się używa piratów to potem są efekty.

Prawym na mój komputer >Zakładka Zaawansowane >Uruchamianie i odzyskiwanie >Ustawienia > i odznacz ptaszkiem Automatycznie uruchom komputer.

I potem będziesz mógł zobaczyć co jest napisane na niebieskim tle

Hevet, mam oryginalną VISTE! (niestety)

No to przecież piszę, że nie moge włączyć komputera bo od razu się restartuje, więc nie mogę zmienić żadnych ustawień. A zapomniałem też dodać, że komputera nie mogę otworzyć, bo gwarancja pojdzie w pi***. :frowning:

Wejdź na tryb awaryjny

Czy kolega nie instalował czasem aplikacji DaemonTools 3.47? Pamiętam, że ta gra była na 4CD i zazwyczaj do obrazów dołączony był właśnie ten program, który jest kompletnie niekompatybilny z Vistą.

Wciśnij F8 przed ekranem z przelatującym paskiem i wybierz tryb awaryjny. Potem wykonaj to, co napisał and1981 i daj kod błędu i plik, który go powoduje, jeśli takowy jest wymieniony.

W trybach awaryjnych komputer też nie chce się włączyć. A deamona nie instalował, jedynie alkohol 120%.