Problem z komputerem (sam sie resetuje)

jeszcze w zyciu nie widzialem w zadnym sklepie komputerowym baterii do biosu cos mi sie wydaje ze dostac taka baterie nie bedzie wcale latwo;p

Złączono Posta : 05.02.2006 (Nie) 11:57

i znajac zycie sa rozne modele tych bateri a moja plyta juz jest dosc stara i bedzie ciezko znalezc taka:ddd UCZCIWEMU ZAWSZE WIATR W OCZY WIEJE ^^

btw… chcialem bardzo serdecznie wam podziekowac za pomoc

Złączono Posta : 05.02.2006 (Nie) 16:21

to byla wina baterii wlasnie wrocilem z MediaMarkt i kupilem nowa i teraz ustawienia BIOSA sie zapisuja … teraz pytanie czy po formacie wszysktko bedzie dobrze chodzic … oby~~

Złączono Posta : 05.02.2006 (Nie) 20:05

Hmmm nadal sie resetuje… bateria wymieniona… test ramu zrobiony i format zriobiony (postawione sa na nowo partycje) … ja juz nie mam pomyslow co jest nie tak… HELP

Złączono Posta : 05.02.2006 (Nie) 20:34

;/

ok czyli problem z BIOSem z głowy…

teraz warto go zaktualizować. miałem sam podobny kłopot z tym, że niestety u mnie system się po prostu wieszał. aktualizacja BIOSu pomogła.

tu jest opisane:

http://win-os.pl/modules.php?op=modload … d=3&page=1

p.s. ile ta bateryjka kosztowała ? :slight_smile:

pozdro.

bateria 5zl 99 groszy:D

Złączono Posta : 05.02.2006 (Nie) 21:23

kurde boje sie robic cos z tym biosem bo czuje ze cos zepsuje

to tylko wydaje się trudne. jeżeli w Twojej okolicy zaniki prądu są bardzo rzadko to spokojnie możesz aktualizować. jeżeli jednak się boisz to może zaproś “doświadczonego” kolege :slight_smile: lub do komputerowego (ale wtedy za free raczej Ci nie zrobią)…

Juz sie umowilem… jutro ide do admina mojej sieci on mi zrobi BIOS i w ogole zerknie na tego kompa… co z nim nie tak… moze cos mi doradzi albo znajdzie przyczyne resetowania. Ja tylko mam cicha nadzieje ze mog ten problem rozwiazac bez jakichkolwiek kosztow…bo ciezko z kasa