Problem z komputerem. sam sie uruchamia ponownie

Witam.Od pewnego czasu zaczał mi sie komputer sam uruchamiac ponownie, raz w czacie grania, czasem jak film ogladam itd, poprostu sie uruchamia raz na jakis czas ale nic zlego sie nie dzieje i zdaje mi sie ze to wina zasilacza. Zasilacz mam megabajt 350W. a dane komputera:

procesor- Athlon XP 2800,

grafika - geForce FX 5600XT 256 ddr 128 bit vivo

płyta gł. - MSi KT4V SOC-A KT400

ram- DDRAM 512 mb PC 400

monitor -samsung 17

obudowa - tracert tro-656

2 napedy CD-R i DVD-RW

2 dyski WD 120GB i 80GB

glosniki 5.1

skaner, drukarka , kamere internetowa , radiowka (wszystko poprzez usb)

wentylator IGLOO 2450

tunet tv-sat TwinHan DVB-S

karta sieciowa

kieszen hdd

komp nie byl nigdy podkrecany wiec nie moge znalezc przyczyny z tym resetem. jezeli to zasilacz to chetnie kupie nowy tylko nie wiem jaki i gdzies w granicy do ok 250 zł i czy 350 W wystarczy czy moze lepiej mocniejszy kupic ? moze mi poradzicie cos. z góry bardzo dziekuje za pomoc :slight_smile:

Kilka tematów niżej :?

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=97303

PPM na mój komputer / Właściwości / Zaawansowane / Uruchamianie i odzyskiwanie i odptaszkuj Automatycznie uruchom ponownie :slight_smile:

czy dokładałeś nowy sprzęt :?:

:arrow: włącz BSOD’a Win+Pause Break-> Zaawansowane-> Uruchamianie i odzyskiwanie, Automatycznie uruchom ponownie odznacz

:arrow: Debugger Windows

:arrow: podgląd zdarzeń, start-> uruchom-> eventvwr.msc

:arrow: sprawdz napięcie zasilacza programe Everest :wink:

Możliwe, że to wina zasilacza, zwłaszcza, że masz az dwa napędy i dwa dyski oraz tuner. Wystarczy przejść się do serwisu aby to sprawdzili czy to ta przyczyna. Ewentualnie sprawdz jeszcze moduły pamięci RAM oraz płytę główną. Oczywiście zakładajac, ze nie masz w systemie wirusów i spyware.