Problem z komputerem spowodowany przez windows update

Witam. :slight_smile: Ostatnio mam dość poważny problem z komputerem. Wydaje mi się, że spowodowany jest on aktualizacjami windows update. Mianowicie… Ostatnio windows update wyszukał kilkanaście aktualizacji, oczywiście zainstalowałem jak zawsze gdy pojawiają się nowe. Wszystko przebiegło w porządku, ale gdy chciałem później chciałem uruchomić przeglądarkę (Mozilla Firefox) pojawia się tylko to, co widać na załączonym obrazku. (instalacja od nowa nic nie dawała) post-278386-0-54533200-1431947297_thumb. Kilka dni później pobrałem jakąś grę i przy okazji chciałem zrobić aktualizację software update… i gdy otwierał się instalator w grze jak i w programach z software update, pojawiał się komunikat o braku odpowiedzi. Wyłączałem, włączałem komputer, próbowałem następnego dnia… ale na nic. Wszystko działało przed aktualizacjami, a teraz nie mam możliwości korzystania z przeglądarki Firefox, ani zaktualizowania programów… Czy ktoś może pomóc mi z tym problemem?

Sposób 1: wypisz numery łatek i googlaj za: artykułami na portalach “branżowych” i/lub zgłoszeniami o łatkach paprających system.

Sposób 2: przywróć system do stanu sprzed zajścia, a łatki systemu instaluj kiedy “odleżą” ze dwa tygodnie.

A jak przywrócić?

Naciśnij klawisz windows i wpisz przywracanie. Jeżeli nie wiesz co dalej, poszukaj w google - jest mnóstwo przykładów ze screenami krok po kroku.

Ok, dzięki :slight_smile: