Problem z komputerem spowodowany przez windows update


(Piotr Szwed14) #1

Witam. :slight_smile: Ostatnio mam dość poważny problem z komputerem. Wydaje mi się, że spowodowany jest on aktualizacjami windows update. Mianowicie... Ostatnio windows update wyszukał kilkanaście aktualizacji, oczywiście zainstalowałem jak zawsze gdy pojawiają się nowe. Wszystko przebiegło w porządku, ale gdy chciałem później chciałem uruchomić przeglądarkę (Mozilla Firefox) pojawia się tylko to, co widać na załączonym obrazku. (instalacja od nowa nic nie dawała) post-278386-0-54533200-1431947297_thumb.Kilka dni później pobrałem jakąś grę i przy okazji chciałem zrobić aktualizację software update... i gdy otwierał się instalator w grze jak i w programach z software update, pojawiał się komunikat o braku odpowiedzi. Wyłączałem, włączałem komputer, próbowałem następnego dnia... ale na nic. Wszystko działało przed aktualizacjami, a teraz nie mam możliwości korzystania z przeglądarki Firefox, ani zaktualizowania programów... Czy ktoś może pomóc mi z tym problemem?


(drunkula) #2

Sposób 1: wypisz numery łatek i googlaj za: artykułami na portalach “branżowych” i/lub zgłoszeniami o łatkach paprających system.

Sposób 2: przywróć system do stanu sprzed zajścia, a łatki systemu instaluj kiedy “odleżą” ze dwa tygodnie.


(Piotr Szwed14) #3

A jak przywrócić?


(drunkula) #4

Naciśnij klawisz windows i wpisz przywracanie. Jeżeli nie wiesz co dalej, poszukaj w google - jest mnóstwo przykładów ze screenami krok po kroku.


(Piotr Szwed14) #5

Ok, dzięki :slight_smile: