Problem z komputerem - wydaje mi się że zasilacz

Witam, mam problem z komputerem czasem lubi się sam włączyć. Nie ma danych godzin -  3 w nocy, 13 w południe itp. Jak wyłączam komputer wszystko się wyłącza, a zasilacz nadal “kręci”. Ostatnio doszły resety. Takie objawy… oczywiście np. tak jak teraz działa wszystko super

Zasilacz to Corsair VS Series VS550.

Komputer

Proceros I5 4440

Grafika MSI GTX 760 2GB

3 dyski w tym jeden ssd 

Płyta główna MSI B85-G43

Sprawdzałem dziś miernikiem napięcia w molexie na 5V było 5.101, na 12V było 11.7 (i skakało trochę więcej trochę mniej) nie obciążałem go włączyłem Wiedźmina, ale nie zmieniło to danych, a wyczytałem, że powinno być cały czas powyżej 12. Czy możecie mi powiedzieć czy to wina tego zasilacza?

Pozdrawiam Hajduk

Ja miałem coś jakby podobnego tj samoczynne starty i resety i podejrzewałem zasilacz, winny raczej był sam włącznik w obudowie, wydarłem go z obudowy,  i póki co mam go luzem tj tylko na kabelkach, ale ewidentnie coś na nim nie łączyło

Odłącz panel przedni od płyty głównej i zobacz czy dalej to występuje.

Ok. A te napięcia zbyt niskie tez mogą być przez to?

Napięcia masz dobre.

index.php?page=napiecia

http://poradnik.kz1.pl/index.php?page=napiecia

sprawdż sobie jeszcze temperatury.

 Procesor przy stresie 69 - 73 stopnie łapie. Wydaje mi się, że nie jest to jeszcze bardzo dużo. Dyski nie przekraczają 35. Ogólnie temperatury moim zdaniem są OK.

Patrzyłem wczoraj w okolicach tego przycisku POWER, ale nie widzę nic złego, wszystko wygląda na dobrze podłączone.