Problem z komputerem- wyłącza monitor

Witam,

Dziś w nocy podczas oglądania filmu, monitor nagle się zawiesił, część kolorów zrobiła się na zielono, a potem zgasł. Muzyka z filmu dalej leciała. Powtórzyło się to parę razy i to podczas m.in. przeglądania neta. Podłączyłam monitor od drugiego komputera i wszystko działało przez parę godzin. Gdy oglądałam filmy na YouTubie, cała sytuacja się powtórzyła, a do tego dźwięku już nie odtwarzało.

Stary monitor, to 4-letni Samsung 713N, a ten, który potem podłączyłam, to 1,5- roczny LG Flatron L1752S.

Ma ktoś jakiś pomysł?

Cóż ja bym stawiał na to, że komp się grzeje zwyczajnie. Ile masz wiatraków?? Jakie chłodzenie???

Witam. Też mam problem z monitorem LG Flatron W1934S. Kupiłem go kilka dni temu i nie mam pojęcia jak ustawić go aby nie wyłączał się co jakiś czas podczas gdy nie ruszam myszką. W systemie Linux Mint 7 mam ustawione w opcjach zasilania aby nie wyłączał monitora i w starym było dobrze (stąd wniosek, że to wina monitora) a tu kicha… Trochę denerwujące jest kiedy podczas oglądania filmu muszę wstawać co chyba 20 minut i ruszać myszką.

Już rozwiązane (nie wyłączyłem wygaszacza, hahah… :oops: )