Problem z komputerem . Zacinanie się

Witam . Moim problemem jest częste , ba! bardzo częste przycinanie myszki w komputerze . ok. 1,5 roku temu zmieniłem windowsa xp na windowsa 7 i wtedy w moim komputerze zaczęła mocno zacinać się mysz . W każdej grze ( nawet tych najsłabszych ) ostatnio grałem dla próby w CoD 1 i były niesamowite zacięcia myszy . Gra chodzi normalnie płynnie , a tylko mysz się zacina , skręcę leciutko w prawo a ekran obrót o 360 stopni i tak gdzieś co 5 sekund . W każdej grze tak jest . Nie wiem co jest problemem . … Nie wiem czy w dobrym temacie założyłem wątek , ale ten wydawał mi się najbardziej pasujący , jak coś to sorry . … Aha i jak miałem windowsa xp każde gry normalnie śmigały i zmieniałem też mysz oraz formatowałem kompa i nic . Wydaje mi się,że to przez Windowsa 7. PROSZĘ O POMOC ! :? Mój sprzęt :

Procesor: AMD Semprom Processor 2800+ 1.60 GHz

Zainstalowana pamięć(RAM): 1.00GB

Typ systemu:32-bitowy system operacyjny

Karta graficzna: NIVIDIA GeForce 8500 GT

Tylko tyle inf o sprzęcie znalazłem .

Czy mysz działa Ci tak tylko podczas grania, czy w czasie np. przeglądania internetu też?

Z podanej przez Ciebie krótkiej specyfikacji wynika że masz za mało pamięci RAM. 1 GB to jest minimum jakie potrzebuje Windows 7 32 bit, ale nie oczekiwałbym że gry będą płynnie działać.

Słaby, jednordzeniowy procesor, do tego sempron i mała ilość pamięci RAM - cud że w ogóle system sam z siebie się nie zacina. Jak ci zależy na Win7 (co mnie nie zdziwi, sam już nie umiem pracować na XP) zainstaluj sobie oba systemu na osobnych partycjach, i jak będziesz chciał pograć przełączaj na XP. No i pomyśl nad kupnem nowego sprzętu :wink:

Wiem , kupuję nowy sprzęt w czerwcu( http://techplanet.pl/produkty/zestawy-t … 32149.html ), ale przez ten czas też chciałbym jeszcze pochędożyć na tym rupieciu . :stuck_out_tongue:

Dodane 15.05.2012 (Wt) 18:23

Tylko podczas gry :slight_smile: