Problem z komputerem

Witam mam problem z komputerem po włączeniu gry gta 4 lub nfs undercover komputer zawiesza mi sie 5 minutach grania…podejżewam że to może byc wina karty graficznej ale nie jestem pewien karte mam gf9500gt 1gb najnowsze sterowniki i nie wiem co sie dzieje…może ktoś jakoś pomóc

Podaj temperatury jakie tam masz u siebie.

Komputer kręcony?

Podaj swoją pęłną konfiguracje komputera.

komputer nie kręcony pentium dual core e5200 2x1gb ram ddr3 gf 9500gt …teraz to wogole obraz mam taki nie wyraźny miałem najnowsze sterowniki to mi doradzili bym troche starsze zainstalował ale lipa to samo…

a jak sprawdzić temperature na obudowie mam tylko 38-40 maks…

Ściągnij everesta home edition.

GF 9500 GT 1gb na ddr 2 nie jest to karta do grania i niestety nie daje sobie już z takimi tytułami rady ( zresztą nawet karty high end mają z nimi problemy źle zoptymalizowane kody ). Zmniejsz detale na medium i rozdziałke

na początku nie miałem z nią problemów w farcry 2 wszystko na maksa i zoro problemów dopiero dzisiaj jakoś mi sie tak zrobiło treraz to wogole ikonki nie wyglądają tak jak powinny ,normalnie nie wiem co robić …nawet nie pomogło przinstalowanie systemu xp na nowo i service packa 3

Jaki zasilacz?

zasilacz 550 watt …nie moge dobrac do niej sterowników te ze strony nvidii wogole nie działaja tak jak powinny…

Rozkręć boczną ściankę obudowy i spisz Markę i Moc zasilacza

np. CODEGEN 300W OCZ 500W Chieftec 460W Mustang 450W itp.

najgorsze jest to że mam plomby na obudowie i nie moge tego rozkręcić…a jak myslisz czy zmiana service packa 3 na 2 da coś …bo w sumie od tego sie zaczeło(chyba)…

No to zrób formata (jeżeli możesz) i na sucho zainstaluj wszystkie stery i może to pomoże.

taki mam zamiar robiłem wczoraj formata …ale teraz nie zainstaluje service packa 3 tylko 2 …a da sie usunąć samego service packa???bez reinstalacji systemu??

a jakich sterów używasz do swojego gf 9600gt ??tych najnowszych z nvidii??

Ale na płytce powinieneś mieć już XP z SP2 - jak zrobiłeś formata no to prawy na Mój Komputer -> Właściwości i zobacz jaki SP

Jeżeli SP1 no to może na tym spróbuj ? A jak nie to instaluj SP2

Podaj nazwę zasilacza i zrób formata i zobaczymy co dalej.