Problem z komputerem

(Irwin) #1

Witam mam maly problem z komputerem od pewnego czasu zaczol sie nie wylaczac a pozniej odwalilo sie takie cos ze jak go wlaczam to sie resetuje sam probowalem przywrucic ustawienia fabryczne biosa i przez chwile dzialalo system sie laduje i tu nagle i wszystko zaczyna sie od nowa.

(Duch) #2

możesz podać co pisze na tym Blue Screen`ie :twisted:

(Canaletto) #3

Podaj parametry komputera :wink:

(Irwin) #4

Idzie tylko zobaczyc kopunikat stop i duzo jakis cyferek z reszta prawie nic nie daj sie zobaczyc bo szybko sie restartuje.

Złączono Posta : 14.07.2005 (Czw) 12:27

Duron 1600 ram 256 grafa ge force 4 dysk 30 gb

(Mk17 Rc) #5

Spróbuj uruchomić komputer w trybie awaryjnym.

(Irwin) #6

juz probowalem go uruchamiac w trybie awaryjnym i to samo na kompie w chwili obecnej jest windows xp home edition

(Kuz5) #7

Wogóle nie możesz go uruchomić?

Sprawdz jaką masz temp. procka

(Canaletto) #8

Najlepiej podłącz jakiś inny dysk, albo idź ze swoim do znajomego

(Irwin) #9

Wlaczyc sie wlaczy tylko caly czas sie resetuje w biosie nic nie bylo grzebane i podczas uruchomiania sie kompa nie ma zadnych komunikatow na co by wskazywaly blad lub awarie temperatura wynosi 37 * C

(Kuz5) #10

A wykluczyłeś iż problem może powodować syf, jeżeli nie to:

Spróbuj wkleić loga :arrow: HijackThis 1.99.1

Odpalasz program i klikasz Do a system scan and save a logfile następnie automatycznie wyskoczy dokument tekstowy którego całą zawartośći wklejasz na forum.

Proponuje zrobić skandiska

(Irwin) #11

Probowalem juz pdolaczyc do niego inny dysk , pamiec , grafike i nadal to samo sie dzieje.

Ogladalem tez procesor i podlaczalem do kumpla kompa dziala i jest on w 100 % sprawny czyz by to oznaczalo ze plyta glowna jest chlapnieta ??

(Mk17 Rc) #12

Może się zdarzyć że płyta główna poległa. Spróbuj sformatować dysk i postawić odnowa system, zresetuj BIOS’a prze wyciągnięcie bateryjki z płyty głównej.

(Damian) #13

Ja miałem podobne cuda, gdy zasilacz mi padał... Też go sprawdź.

Jak nie, to zastosuj się do rady kolegi Exar-Kun.

Jeśli dalej będzie ten sam problem, myślę, iż serwis powinien się tym zająć...

(Nlukasn) #14

Też mi się tak działo jak zasilacz padł/a raczej padał.

Zwróć szczególną uwage na wtyczke z kablami, które wychodzą z zasilacza

i są podpinane do płyty głównej...!

(Irwin) #15

Dobra na nim jest bios AMI jak sie w nim przywraca ustawienia fabryczne ??

Sprawdze to co mi kazaliscie.

(Nlukasn) #16

najprościej i najpewniej

lub

poszukaj w biosie opcji podobnej Default

(Irwin) #17

Dobra ustawienia fabryczne przywrucilem i nadal to samo.

Tylko zauwazylem nastepujacy problem jak mam 3 sloty (gniazda) pamieci to probowalem wyjac pamiec i podlaczyc do innego wejscia i uruchomilem kompa i nie dziala nie chce sie wlaczyc to samo na 3 wejsciu pamiec dziala tylko na 1 banku jak to mozliwe ??