Problem z komputerem

Witam mam maly problem z komputerem od pewnego czasu zaczol sie nie wylaczac a pozniej odwalilo sie takie cos ze jak go wlaczam to sie resetuje sam probowalem przywrucic ustawienia fabryczne biosa i przez chwile dzialalo system sie laduje i tu nagle i wszystko zaczyna sie od nowa.

możesz podać co pisze na tym Blue Screen`ie :twisted:

Podaj parametry komputera :wink:

Idzie tylko zobaczyc kopunikat stop i duzo jakis cyferek z reszta prawie nic nie daj sie zobaczyc bo szybko sie restartuje.

Złączono Posta : 14.07.2005 (Czw) 12:27

Duron 1600 ram 256 grafa ge force 4 dysk 30 gb

Spróbuj uruchomić komputer w trybie awaryjnym.

juz probowalem go uruchamiac w trybie awaryjnym i to samo na kompie w chwili obecnej jest windows xp home edition

Wogóle nie możesz go uruchomić?

Sprawdz jaką masz temp. procka

Najlepiej podłącz jakiś inny dysk, albo idź ze swoim do znajomego

Wlaczyc sie wlaczy tylko caly czas sie resetuje w biosie nic nie bylo grzebane i podczas uruchomiania sie kompa nie ma zadnych komunikatow na co by wskazywaly blad lub awarie temperatura wynosi 37 * C

A wykluczyłeś iż problem może powodować syf, jeżeli nie to:

Spróbuj wkleić loga :arrow: HijackThis 1.99.1

Odpalasz program i klikasz Do a system scan and save a logfile następnie automatycznie wyskoczy dokument tekstowy którego całą zawartośći wklejasz na forum.

Proponuje zrobić skandiska

Probowalem juz pdolaczyc do niego inny dysk , pamiec , grafike i nadal to samo sie dzieje.

Ogladalem tez procesor i podlaczalem do kumpla kompa dziala i jest on w 100 % sprawny czyz by to oznaczalo ze plyta glowna jest chlapnieta ??

Może się zdarzyć że płyta główna poległa. Spróbuj sformatować dysk i postawić odnowa system, zresetuj BIOS’a prze wyciągnięcie bateryjki z płyty głównej.

Ja miałem podobne cuda, gdy zasilacz mi padał… Też go sprawdź.

Jak nie, to zastosuj się do rady kolegi Exar-Kun.

Jeśli dalej będzie ten sam problem, myślę, iż serwis powinien się tym zająć…

Też mi się tak działo jak zasilacz padł/a raczej padał.

Zwróć szczególną uwage na wtyczke z kablami, które wychodzą z zasilacza

i są podpinane do płyty głównej…!

Dobra na nim jest bios AMI jak sie w nim przywraca ustawienia fabryczne ??

Sprawdze to co mi kazaliscie.

najprościej i najpewniej

lub

poszukaj w biosie opcji podobnej Default

Dobra ustawienia fabryczne przywrucilem i nadal to samo.

Tylko zauwazylem nastepujacy problem jak mam 3 sloty (gniazda) pamieci to probowalem wyjac pamiec i podlaczyc do innego wejscia i uruchomilem kompa i nie dziala nie chce sie wlaczyc to samo na 3 wejsciu pamiec dziala tylko na 1 banku jak to mozliwe ??