Problem z komputerem -.-

Witam.

Jakiś czas temu zakupiłem laptopa, wszystkie gry chodziły na nim pięknie… aż do momentu formatu.Nagle fps-y we wszystkich grach gwałtownie spadły do takiego poziomu że nie da się w nie grać ;/.I moje pytanie jest takie : W czym może być problem tak drastycznego spadku klatek ?Natychmiast mówię że to nie może być wina sterowników ponieważ sprawdziłem już wszystkie dostępne sterowniki na stronie nvidii i ze wszystkimi jest to samo :/. W czym może być problem ?

Oto parametry komputera:

Windows 7 Home Premium 64 bit

4096MB RAM

Nvidia Geforce 520m

Procesor Intel core i3=2310 CPU 4 rdzeniowy po 2.10 ghz

Zainstalowałeś wszystkie sterowniki

Problem może być w tym, że ciepło się zrobiło. Może się przegrzewa, albo jakiś termalpad się odkleił.

http://www.dobreprogramy.pl/HWMonitor,P … 33495.html

Pobierz, zainstaluj, uruchom program. Następnie uruchom grę na kilka minut, mając włączony w tle HWMonitor. Potem wyłącz grę i sprawdź ile stopni max się zapisało.

Problem to jest w tym, że zainstalowałeś sterowniki ze strony nVidii zamiast ze strony firmowej laptopa!

Na dodatek nabałaganiłeś nimi w systemie, co będzie trudno odwrócić, no ale powodzenia!

QaczekPL , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Problem rozwiązany okazało się że w laptopie po rozkręceniu było 100 kg włosów -.-

Teraz CPU ma od 50-70 stopni i wszystkie gry chodzą miodnie i nie było żadnych problemów z tym że ‘‘mieszałem’’ sterownikami :smiley:

Wielkie dzięki za pomoc !