Problem z komputerem

Witam mam problem z komputerem. Gdy gram w najbardziej wymagające gry (PlanetSide2, BF3, Crysis ) lub robię testy w benchmarku komputer ma się dobrze. Gdy ten jednak się nudzi to się resetuje. Co może być tego przyczyną? Specyfikacja:

AMD Athlon 2 x64 6000+ wersja z 3.1GHz.

ATI Radeon 5700 HD

2x Geil DDR2 2 GB 800MHz (pomarańczowe) + 2x Geil DDR2 1 GB 800MHz (pomarańczowe)

Gigabyte GA-MA770-DS3

Zasilacz FEEL III 500ATX

Jeszcze mam pytanie. Czy można gdzieś ściągnąć AMD vision engine control center? Pytam się bo gdy miałem go zainstalowanego to wystarczyło ograniczyć moc do 1000 MHz, a podczas grania sam się podkręcał do maksa. Teraz mam zainstalowany CCC i Overdrive. Chciałbym przywrócić dawny sterownik, a nie mam płytki ze sterownika mi bo załatwiałem komputer u znajomego. Nie muszę przywracać ale jak muszę ograniczyć napięcie i moc w Overdrive? I czy przy grach sam się podkręci? Na tym się już nie znam. Pomocy! !!

zasilacz z czarnej listy do wymiany i to on może być przyczyną

Większość ludzi była zadowolona z zakupu jak patrzyłem na różnych sklepach. Pozostała kwestia sterowników. Czy da się zainstalować samo vision engine? I co z tym CCC i Overdrive?

ja niedawno tak mialem: jesli wylaczylem/uspalem komputer- od razy sie wlaczal. Wina nie lezala po stronie zasilacza, tylko kabli laczacych przycisk power z plyta glowna. Po wymianie zaczal dzialac normalnie.

Sprawdź czy objawy występują na innym systemie operacyjnym. tzn. możesz użyć np. ubuntu live cd.

Wcześniej komputer pracował z systemem Windows XP sp 3 x86 i nie było problemów ale pod inną konfiguracją obecnie pracuje pod Windows 7 Enterprise x64. Być może to jest przyczyną ale nie sądzę aby najdroższe dziecko M$ było tak niedopracowane. Sprawdzę jeszcze z Ubuntu ale jak już pisałem przy pełnej mocy bądź minimalnej i wcześniejszych sterownikach działał jak należy.

Dodane 08.07.2013 (Pn) 12:57

Po zmianie systemu problem nie zniknął. Nie ma ktoś starych sterowników? Nawet na płytce?