Problem z komputerem

Zawiesza mi sie bardzo czesto komputer kilka razy dziennie co staje sie juz denerwujace pytalam juz duzo osob jaka moze byc przyczyna jedni mowili ze mam wirusa i dlatego sie wiesza ze zepsuty procesor wiec co chwile zmieniam antywirusy i dalej to samo a drudzy ze procesor nie moze byc zepsuty i mam formatowac z dyskietki jest to podobno dokladniejsze formatowanie niz z plyty ale ja nie wiem jak zrobic taka dysketke a co wy o tym sadzicie bardzo bym byla wdzieczna za jakiekolwiek rady

Zacznijmy od tego ze sprawdz godzine o której są restarty i podaj kod błedu.

Podgląd zdarzeń(Panele sterwania-Wydajność i konserwacja-Narzędzia administracyjn)

Rozumiem ze masz Xp a jak nie to… :?

Tak mam xp

może masz coś źle ustawione w biosie :? ostatnio też miałem podobny problem i wystarczyło przywrócić fabryczne ustawienia biosu :wink:

Nie wiem szczerze to ja sie wogole na tym nie znam pytalam sie w komputerowym i powiedzieli mi ze ta moga byc wirusy

wiesz nie zawsze mogą być to wirusy …

jakimi antywirusami skanowałaś ?

podaj komunikat błędu (opis jak to zrobić podał ci Zenek Rolnik )

Jak juz poskanujesz odpowiedznimi antywirami to otwórz komputer,weź pędzel i przeczyść z kurzu radiator na procesorze.

Słyszałem od kumpla, że powodem restartów może być np. uszkodzony zasilacz. Jak masz możliwość to wymień i zobacz, czy też ci się będzie restartował.

U mojego kumpla restraty powodował zakurzony radiator na procku. Po wyczyszczeniu komp śmiga az milo ;]

Hej sprawdzilam tak jak napisaliscie mozecie sie smiac ale ja jestem naprawde ciemna wiec podaje wam cos takiego w aplikacji błąd Application Hangi to bylo wczoraj i jeszcze jakis bląd esent i ostrzezenia jakies sa sorki ale ja jestem naprawde ciemna :oops: a jesli chodzo zasilacz to calkiem niedawno mi sie spalil wiec jest nowy

Ściągnij TEN program i zrób skana całego systemu