Problem z komputerem

Otóż mam taki problem, w moim kompie cos padlo. I w ogole sie nie odpalal. Różnych sposobów próbowałem i lipa. Tak wiec postanowiłem innego kompa poskladac. Plyta główna już byla zainstalowana reszte robiłem sam. Pierwszy raz skladalem kompa. Jak juz poskladalem do końca co zmieniłem pastę na procku. Problem polega na tym ze komputer sie włącza, all wentylatory działają ale na monitorze nic sie nie dzieje. Przy odpalaniu słychać 3 długie i głośne sygnały biosu chwila przerwy 2 krótkie i dużo ciszej. Dodam ze te krótkie między sobą tez maja dluzsza przerwe.

Plyta glowna msi 686 AMIBIOS VZ04 3744
Procek AMD PHENOM TM hd8450
W tym kompie chyba jest integra wiec przelozylem z innego kompa radeona hd series 4200/4500(chyba dobra nazwę podalem)
Ram 2gb
Zasilacz qualtec silentline q400w

Jak sobie cos przypomnę to dam znać.

Pewny jesteś, że były 3 długie i 2 krótkie? W opisach sygnałów dźwiękowych jakie wydają płyty z biosem AMI są co najwyżej 2 długie i 2 krótkie, tzn. błąd karty graficznej. Wyciągnij kartę z płyty i podłącz monitor pod zintegrowaną.

Tak jestem pewny, ale sprawdzę dla pewności jeszcze raz. No i dalej 3 sygnały ale te 2 krótkie juz sie nie pojawiły. To co kolega pisze wyżej juz to sprawdziłem zanim tutaj zrobiłem temat i nie rozwiązało to problemu :confused: ram też wyjmowane i dalej to samo.

Temat do zamknięcia. Nie będę sobie i komuś zawracal dupy starym zlomem.