Problem z komputerem

Witam mam taki problem jak gram w grę Hill Climb Racing na kompie. To monitor wyłącza się tylko lampka się pali, w głośnikach słychać taki trzask. Po jakimś czasie restartuje się komputer. Proszę o pomoc.

Specyfikacja komputera + jaki zasilacz w nim siedzi ,

Płyta główna: ASROCK G41M-VS3 R2.0
Grafika zintegrowana: Intel GMA X4500 Graphic
Procesor: Intel pentium D
Zasilacz: Qoltec Q400 400W.

Wymień zasilacz na markowy (myślę że to wina zasilacza ) a ten co masz oddaj do recyklingu (zasilacz który masz jest z czarnej listy zasilaczy ) .
NP.


Tu masz tańszy o 6zl :slight_smile:

Lub poszukaj zasilacz od chieftec .

Wymień zasilacz bo nie daje rady a jak będziesz miał nowy zasilacz to daj znać .

Wybacz stwierdzenie, ale to Bezsens. Nie proponowałbym tego, więcej kierowanie się jakąś lista jak Pismem Świętym, to fanatyzm godny członków ISIS.
Pierwsze i zasadnicze pytanie, na które trzeba odpowiedzieć zanim cokolwiek zalecimy: Czy podobna sytuacja występuje TYLKO w tej gzre, czy inne działają OK?

jeżeli inne programy gry działają OK, to ewidentnie nie ejst wina zasilacza, raczej sterowników jakichś.

Po co, żeby potroić wartość komputera?
W jakich głośnikach słychać trzaski? Przy "normalnej"pracy jest ok?

Brawo ty!
Wygrałeś zawody z najgłupszym pytaniem na świecie!

Kolejne i głupia wypowiedz.
Wypisałeś dziwne wypociny, które nic nie wnoszą a wręcz rozbawiają (straszne głupoty piszesz ).

Komputer sam siebie nie uruchomi się ponownie!

Skończy temat z " ISIS" i im podobni bo to głupie i nie na miejscu .

Całkowicie na miejscu, bo nie szukasz odpowiedzi, a wierzysz, że wszystkiemu winny zasilacz, nie dopuszczasz nawet możliwości, że problemem może być oprogramowanie lub cokolwiek innego.

Nawet nie przyjdzie Ci do głowy zapytać, czy wcześniej działało, czy od początku problem? Czy inne gry działają, czy wszystkie padają?

Zanim wydasz “Wyrok” musisz mieć podstawę do tego, Ty tego nie masz, a już masz winnego.
Równie dobrze problem z zasilaniem mógłby wyniknąć nawet z uszkodzenia sekcji na płycie głównej, a nie “złej marki zasilacza”. Gdybyś chciał doradzić, to najpierw poradziłbyś pożyczyć od kogoś inny zasilacz i sprawdzić, a Ty tylko naganiasz na zakup.

PS. W całkowitym rozrachunku MOŻESZ mieć rację, nie wykluczam, że ja masz, ale działasz jak lekarz, który bez badania pacjenta zapisuje chemioterapię, bo może zadziała, bo u Krysi zadziałało.

Nie gniewaj się ale twoje wypociny, “metafory” mnie nie interesują więc daruj sobie bo nie będę z tobą dyskutował ponieważ to tylko do jednego prowadzi .

Woli ścisłości proszę autora tematu żeby zrobił zrzut ekranu “Podgląd zdarzeń” :
Windows 7.
Kliknij PPM na Komputer ----->wybierz "Zarządzaj "------> Podgląd zdarzeń -----> Krytyczne i błędy (tego zrób zrzut ekranu ).
Windows XP
W menu start wybierz "Uruchomianie " (lub na klawiaturze Windows+R) wpisz eventvwr.msc /s

istotnie, do jednego, zejścia na poziom merytoryczny, a nie szklanej kuli :wink:

Skoro autor poszuka logów niech tez odpowie:

  1. czy gra działała wcześniej ok?
  2. Czy inne gry działają ok?
  3. czy zauważył jakiekolwiek inne kłopoty z komputerem?
    (długi start windowsa/ resety/ artefakty na ekranie/znikający głos na youtubie/ przegrzewanie/buczenie etc)?
  4. Jeżeli gra działała wcześniej normalnie, a teraz nie, to czy były jakieś instalacje/aktualizacje?

Witam sprawdziłem problem na zapasowym windowsie, którego miałem na dysku. Okazało się wina windowsa na, którym występował problem.

Zasilacz wymien bo ten co masz to ja bym nawet do gniazdka w domu nie podłączył, żeby nie wyleciał dom w powietrze od niego.

Witam mam kartę graficzną nividia geforce 210 1 GB i po wsadzeniu do płyty głównej dell wogóle się monitor nie odpala a na zintegrowanej normalnie działa w czym może tkwić problem ?
karta graficzna jest dobra bo testowałem ją na innym komputerze płyta główna do dell dokładnie modelu nie znam bo to komputer firmowy.