Problem z komputerem

Na niezwykle błyskotliwa prosbe moderatorów zmieniłem temat, bo poprzedni poleciał do śmietnika bez ostrzeżenia. Na tym forum to normalka. Ale do rzeczy.

Zastanawiam sie czy moge zostawic włączonego kompa jak wyjde z domu na ok. 3-4 godziny. Mam właczonego tylko Bitcometa i leci fajny transfer dlatego nie chciałbym go tracić.

a dlaczego by nie :roll: :roll: ja mojego zostawiam na 2-3 dni czasem a kiedyś robił jako serwer przez 2 tygodnie :lol:

Złączono Posta : 18.04.2006 (Wto) 10:16

Jak Ci się forum nie podoba to sobie zmień na lepsze albo zrób samemu :evil:

A dlaczego miałbyś nie móc?

Ja nie widze przeciwwskazań - szczególnie po tym co ja ze swoim kompem wyprawiam :slight_smile:

Złączono Posta : 18.04.2006 (Wto) 10:17

Mój jest serwerem w sieci domowej i chodzi już 6 misiąc bez wyłączania - i wszystko działa bez zarzutu :slight_smile:

Moj komputer jest na chodzie caly czas, nawet w nocy i sprawuje sie dobrze.

Jedyna wada jest wolna praca, ale mysle, ze powodem tego moze byc mała ilość pamięci RAM.

do tego przydalo by sie jakies dodatkowe chlodzenie i mozesz wogole nie wylanczac kompa … :smiley:

Ja w ogóle nie wyłączam kompa :slight_smile:

Szczerze Ci powiem, że dodatkowe chłodzenie jest niepotrzebne - kontroluje temperatury Everestem i cał czas są na stały poziomie i są na dobrym poziomie :slight_smile:

juveziom0 jesteś już tyle na tym forum, że powinieneś w końcu załapać zasady jakie tu obowiązują.

Jak zaczniesz stosować się do reguł tu obowiązujących, to nie będzie potrzeby “utrudniania Ci życia” przez moderatorów.

Jeżeli masz jakieś anse, to od tego masz PW, więc daruj sobie sarkazm i pustą gadaninę - za następne takie wycieczki zaczną być wyciągane konsekwencje przewidziane regulaminem, którego do tej pory jak widzę, nie zadałeś sobie trudu przeczytania.

Zawsze możesz znaleśc sobie inną piaskownicę, skoro jesteś prześladowany i niekochany

EOT

mysle ze to juz zalezy od komputera … ale zdjecie obudowy to raczej podstawa przy tak dlugiej pracy … chyba ze ktos nie dba o swoj sprzet … :wink:

Zdjętej może nie mam, ale po ostatniej pracy “w środku” nie chciało mi się jej skręcić i jest rozkręcona :stuck_out_tongue:

U mnie komp. chodzi od poniedziałku do niedzieli rano, bo jestem hosterem jednej gry i jestem zmuszony żeby komputer chodził cały czas no tylko w niedziele daje mu odpocząć na godzinkę moim zdaniem możesz spokojnie zostawić kompa na 4 godzinny :wink: . A tak propo to ten Everestem jest po polsku??

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=93&id=1183

Tak. Dostepny na vortalu … :slight_smile:

Radzę także skonkretyzować nazwę tematu