Problem z komputerem

Witam. Jestem dość młodym użytkownikiem komputera A jak każdy wie młodzi nie zawsze myślą 2 razy zanim coś zrobią. Mam taki problem z komputerem ponieważ pobralem sobie cracka ze stronki i przez to zainfekowal mi się komputer. I teraz tak na początku komputer się wyłączył i nie chciał się włączyć jedyne co się wlaczalo to bios sformatowalem komputer przez biosa wszystko było ok i nagle komputer się wyłącza w taki sam sposób. I gdy próbuje go włączyć to słychać 1 długie pikniecie i 2 krotkie
dowiedziałem się że to błąd karty graficznej i kiedy odpalam komputer czasami odpala mi się z zainstalowanymi sterownikami i z dobra rozdzielczością A czasami z inną rozdzielczością i bez sterowników A gdy odpalam grę np lola to po jakiś 2 minutach po włączeniu gry komputer się wyłącza i teraz nie wiem co mam zrobić jeżeli ktoś wie to niech mi napiszę. Z góry dziękuję

Nie używać cracków, może trafiłeś na coś co przeprogramowało lukami BIOS w GPU…

W takim razie za piractwo odpowiedzą rodzice, a Ty trafisz do domu dziecka. :frowning:

A na poważnie, co to za “komputer”, bo z objawów wynika nie problem z crackiem, a z padającą grafiką. Obstawiam, ze wiekowa?

Karta graficzna to geforce gtx 1060

To może rodzice kupili koparkową, wierząc Januszowi byznesu z firmy Kogucik sp. z. o.o.

Forest ostatnio pokazał jak w prosty sposób sprawdzić pamięć RAM w karcie nvidia:

1 polubienie