Problem z komputerem

Witam, posiadam problem z komputerem a mianowicie, mialem jakiegos virusa na operze i musialem ja odinstalowac , lecz dalej mam jakies podejrzane rzeczy w procesach w menadzerze zadań, prosze o pomoc z usunieciem virusow i innych tego typu rzeczy. Z góry dzieki za pomoc.
Frst skan : Rezultaty skanowania Farbar Recovery Scan Tool (FRST) (x64) Wersja: 30-08-2022 - Pastebin.com
Addition : Rezultaty skanu uzupełniającego Farbar Recovery Scan Tool (x64) Wersja: 30-08-20 - Pastebin.com
Shortcut : Rezultat skanowania skrótów użytkowników (x64) Wersja: 30-08-2022Uruchomiony p - Pastebin.com

2 polubienia

Tylko pomoc zdalna.

Cześć,
Jedyne czego można się przyczepić to plik hosts (podejrzane adresy stron).
Mogę przygotować plik naprawczy. To trochę potrwa.
Pliku spodziewaj się w oddzielnym poście.

Teraz możesz przeskanować system:

oraz

Po zakończeniu skanowania wklej proszę pliki wynikowe z tych aplikacji.

Pozdrawiam

Witam oto skan ze skanowania malwerebytes : Malwarebyteswww.malwarebytes.com-Szczegóły raportu-Data skanowania: 21.0 - Pastebin.com
Oraz rogue killer : Program : RogueKiller Anti-MalwareVersion : 15.6.1.0x6 - Pastebin.com z wyłączonym modułem
Oraz tu skan rogue killera z włączanym modułem : Program : RogueKiller Anti-MalwareVersion : 15.6.1.0x6 - Pastebin.com

1 polubienie

Dziękuję.
System czysty.
Czy mogę prosić o ponowny skan FRST i podanie plików do kontroli?
Pozdrawiam.

i Tutaj skan z adw cleanera : # -------------------------------# Malwarebytes AdwCleaner 8.4.0.0# -------- - Pastebin.com

1 polubienie

Jest ok :slight_smile:

Dobra, tutaj skan
shortcut : Rezultat skanowania skrótów użytkowników (x64) Wersja: 30-08-2022Uruchomiony p - Pastebin.com
Frst: Rezultaty skanowania Farbar Recovery Scan Tool (FRST) (x64) Wersja: 30-08-2022 - Pastebin.com
addition : Rezultaty skanu uzupełniającego Farbar Recovery Scan Tool (x64) Wersja: 30-08-20 - Pastebin.com

1 polubienie

Jest wszystko ok.
Zachęcam do oznaczenia jako rozwiązany.
Pozdrawiam

1 polubienie

AlternateDataStreams się kłania.

Można oznaczyć kilka elementów. System jest czysty.


Możesz odinstalować:

  • Intel® Driver & Support Assistant
  • NVIDIA GeForce Experience
  • RogueKiller i UCheck

W ustawieniach DNS brakuje serwera zapasowego Quad9. Będzie to 149.112.112.112.

Do swojej przeglądarki Opery dodaj rozszerzenia:

Zastosuj filtry do uBlock Origin z bloga → pkt 6.2

Uruchom FRST/FRST64.exe, wciśnij kombinację klawiszy ctrl + y. Otworzy się notatnik, do którego wklej zawartość skryptu. Zamknij i zapisz. W FRST kliknij „napraw” → https://pastebin.com/raw/6KxpDQzf

Po wykonaniu skryptu i ponownym uruchomieniu załącz utworzony fixlog.txt

2 polubienia

Tutaj logi po naprawie : Rezultat naprawy Farbar Recovery Scan Tool (x64) Wersja: 30-08-2022Uruchomiony - Pastebin.com

oco chodzi?

Jak ustawic ten server zapasowy ?

Podstawowy 9.9.9.9, zapasowy 149.112.112.112 - dla Wi-FI i Ethernet

1 polubienie

@ThetaETX ci to juz „wykasował”

1 polubienie

Dzieki za pomoc <3

2 polubienia

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.