Problem z komunikatorem i KLAWIATURĄ

(Marpot) #1

mój problem jest taki: jestem na gg piszę do ludzi ale u nich się nie wyświetla że co nich napisałam. o co yu chodzi??

(Bbieniol) #2

Czy cały czas tak się dzieje?

Czy masz odblokowane gg w Firewallu?

Ostatnio gg ma problemy, więc może wina nie lezy po Twojej stronie - u mnie też czasami tak się dzieje, ale po jakimś czasie wszystki wraca do normy :slight_smile:

(Marpot) #3

dopiero jak włączyłam gg pod wieczór to się tak stało. do połódnia było jeszcze oki. ja nie mam Firewallu.

co mam robić??

(Bbieniol) #4

Czy dzieje się tak, jak piszesz do każdego użytkownika?

U mnie teraz wszystko działa, więc wina nie leży po stronie serwera :roll:

Spróbuj przeinstalować gg, czyli odinstalowujesz, usuwasz katalog z dysku, czyścisz rejestr (polecam do tego RegCleaner 4.3.0.780) --> na nowo instalujesz gg :slight_smile:

(Lukasz Grzelak22) #5

ja wczoraj wieczorem mialem podobny problem kolega pisal i nie ktore zdania do mnie nie docieraly

(Marpot) #6

no i dziś już jest oki?? czy od wczoraj jest ten problem dalej...??

(Pawcio151) #7

Moze wysylalas duzo zdjec. GG uznalo to za spam i zablokowalo cie najczesciej na jeden dzien.

(Marpot) #8

Nie to było chyba jakieś przejściowe. wczoraj nawet po nowej instalce w dalszym ciągu nie działało. Ale dziś po południu było już oki. Dzięki za pomoc.

(Lukasz Grzelak22) #9

u mnie tak sie dzieje jak gadam przez skype

to gg nie wyswieyla wszystkich zdan

(Marpot) #10

ale to było tak, że jak do kogo kolwiek pisałam to w ogóle nie wyskakiwało u nich, że piszę. oni do mnie pisali ja odpisywałam, a u nich tak jak bym w ogóle nie pisała. choć ja pisałam i u mnie było tak, że już napisałam i wysłało.

Ale jak się tak u kogoś zrobi to poczekajcie najlepiej do następnego dnia, albo czekajcie jakieś pół dnia (z wyłączonym komunikatorem oczywiście).

dodatkowo nie musicie przeinstalowywać programu. Tylko cierpliwość tu potrzebna.

Pozdrawiam :slight_smile:

(system) #11

a nie spamowałeś?

Po wysłaniu x wiadomości na minutę serwer blokuje numer, nawet o tym nie informując.

(Marpot) #12

nie spamowałam!!

poprostu włączyłam komputer-> gg i chcąc odpisać na przysłaną wiadomość odpisałam, wysłałam, lecz osoba której odpisałam nie otrzymała wiadomości.