Problem z komunikatorem i KLAWIATURĄ

mój problem jest taki: jestem na gg piszę do ludzi ale u nich się nie wyświetla że co nich napisałam. o co yu chodzi??

Czy cały czas tak się dzieje?

Czy masz odblokowane gg w Firewallu?

Ostatnio gg ma problemy, więc może wina nie lezy po Twojej stronie - u mnie też czasami tak się dzieje, ale po jakimś czasie wszystki wraca do normy :slight_smile:

dopiero jak włączyłam gg pod wieczór to się tak stało. do połódnia było jeszcze oki. ja nie mam Firewallu.

co mam robić??

Czy dzieje się tak, jak piszesz do każdego użytkownika?

U mnie teraz wszystko działa, więc wina nie leży po stronie serwera :roll:

Spróbuj przeinstalować gg, czyli odinstalowujesz, usuwasz katalog z dysku, czyścisz rejestr (polecam do tego RegCleaner 4.3.0.780) --> na nowo instalujesz gg :slight_smile:

ja wczoraj wieczorem mialem podobny problem kolega pisal i nie ktore zdania do mnie nie docieraly

no i dziś już jest oki?? czy od wczoraj jest ten problem dalej…??

Moze wysylalas duzo zdjec. GG uznalo to za spam i zablokowalo cie najczesciej na jeden dzien.

Nie to było chyba jakieś przejściowe. wczoraj nawet po nowej instalce w dalszym ciągu nie działało. Ale dziś po południu było już oki. Dzięki za pomoc.

u mnie tak sie dzieje jak gadam przez skype

to gg nie wyswieyla wszystkich zdan

ale to było tak, że jak do kogo kolwiek pisałam to w ogóle nie wyskakiwało u nich, że piszę. oni do mnie pisali ja odpisywałam, a u nich tak jak bym w ogóle nie pisała. choć ja pisałam i u mnie było tak, że już napisałam i wysłało.

Ale jak się tak u kogoś zrobi to poczekajcie najlepiej do następnego dnia, albo czekajcie jakieś pół dnia (z wyłączonym komunikatorem oczywiście).

dodatkowo nie musicie przeinstalowywać programu. Tylko cierpliwość tu potrzebna.

Pozdrawiam :slight_smile:

a nie spamowałeś?

Po wysłaniu x wiadomości na minutę serwer blokuje numer, nawet o tym nie informując.

nie spamowałam!!

poprostu włączyłam komputer-> gg i chcąc odpisać na przysłaną wiadomość odpisałam, wysłałam, lecz osoba której odpisałam nie otrzymała wiadomości.