Problem z Komunikatorem internetowym - Zgłoś -

Witam, mam pytanko do robciooa. Czy sa jakies wtyczki do tlena, ktore eleminuja ten baner w oknie pisanej wiadomosci :?:

PS. Od dzisiaj uzywam Tlena i jest naprawde fajny. GG mnie juz wkur… i sie go pozbylem juz chyba na zawsze :!:

Taaa,ale konieczność ta spada na osoby,które posiadają windowsy 2000 oraz xp,reszta może se dać spokój :smiley:

Jeżeli natomiast chodzi o wtyczki do tlena to szczerze powiem,że nawet nad tym sie nie zastanawiałem bo nie zwróciełem na to uwagi.Hmm…jakby co to dam znać bo jak na razie jestem za krótko uzytkownikiem tlena aby wszystko wiedzieć :stuck_out_tongue:

P.S.Pamiętaj to nie ściema,chcesz mieć spokój,zainstaluj sobie tlena.(pragnę stwierdzić,że nie płacą mi za reklamę :stuck_out_tongue: )

Jest taki plugin który usówa reklamy. No ale wszyscy znają licencje programu, wiec… :?

…więc oczywiście podasz nam tę stronkę z której można ten plugin ściągnąć,racja? :smiley:

pomorzcie mi mam problem z gg jak chce do kogos napisac wyskakuje mi komunikat i jest tam napisane ERROR 7 co mam robic ???

czy ktos mi pomorze??

Mnie sie wydaje, że jeśli producenci gg nie chcą tracić użytkowników powinni zrobić program, który chodzi a nie zawiesza się przy uruchamianiu. A jeśli to wystąpi to jakąś łatkę powinni dać. (Jeśli wiecie skąd taką ściągnąć piszcie !) Ja nie mam zainstalowanych update, a wszystkie aktualizajce zajmują 53 mb. To się będzie ściągać gdzinami, a znając rodzaj ludzki wielu osobom po prostu się nie będzie chciało aktualizować komputera. Zainstalują inny program … :frowning: :? :? :?

no ktos mi pomorze?? (problem przedsawilem wyzej)

Zmień komunikator…(moja rada)…

juz zmienilem na tlen

:-o :-o :-o :-o :-o :-o :slight_smile: :slight_smile: :smiley: :smiley:

Niestety nie podam. :x :x :x

Rozsądne rozwiązanie, przynajmniej puki GG będzie działało prawidłowo. :smiley:

Zmieniłem :slight_smile: To była dobra rada :wink: … Tlen wymiata … :slight_smile:

Zainstaluj wszystkie aktualizacje z windows update na windowsa i po klopocie :slight_smile: :slight_smile: :wink:

Niekoniecznie musi być to tlen, po prostu polecam bo osobiście go używam i jestem w ch*** z niego zadawolony.Autentycznie,kiedy sie przełamie pierwszą niechęć do tlena(kiczowaty wygląd ale są skórki przecież :smiley: ) to później nawet nie ma mowy zminy na nic innego.

Post 2

Mówi się, że milczenie jest złotem ale nie bierz sobie tego do serca :smiley: Udzielam Ci pozwolenia na powiedzenie mi jaka to stronka :stuck_out_tongue_winking_eye:


Golden Finger

Dowciapny jesteś. :smiley: Jak już napisałem usunięcie reklam jest nielegalne.

Znasz opcje zmień. :stuck_out_tongue:

http://www.wiadomosc.info - Portal z różnymi dodatkami do GG, i innych komunikatorów. Jest tam także forum dyskusyjne. Może Wam się przydać.

Gadu-Gadu 6.0 build 147 - walczymy z error ie8a Niby naprawia błąd IE8a Zobaczcie sami. :smiley:

Mam problem z Gadu-Gadu nie moge otwierać Archiwum gdy nadusze na Archiwum nic się nie pokazuje brak reakcji! POMOCY co mam zrobić !!

Ja mam mały problem ale z tlenem. Archiwum nie rejestruje mi rozmów od jakiegoś czasu. Rejestrowało i przestało :? W opcjach Archiwum mam zaznaczone rozmowy, wiadomości i esemesy.

Reinstalowales Tlena :?: Jak nie to radze to zrobic i napisac czy przynioslo jakies skutki.

dziala :> w sumie podejrzewałem ale mi sie nie chcialo… tylko dlaczego to sie stało ? dzienX :smiley: ale strzelilem babola… nie zaexportowalem listy kontaktów z gadugadu… bo na serwie mam prechistorycznom… ehhh