Problem z Komunikatorem internetowym - Zgłoś -

Właśnie trwa kolejna ogólnopolska zwałka serewra GG. To już chyba podzwonne dla tego programu :(:(:(:frowning:

Witam.

Mam jedno pytanko.

Jak się wysyła SMS-y z gg ( za darmo )

I czy można to zrobić

Proszę o odpowiedź.

Serdeczne pozdrowienia

DJ.ŻÓŁWIK 8)

W gadu gadu madz coś takiego jak SMS Expres. To służy do wysyłania smsów. Najlepiej to w kontaktach wpisać dodatkowo numer telefonu to przy takim kontakcie jak klikniesz prawym przyciskiem pojawi się opcja SMS Expres. :smiley:

oki dzięki

Mi się gg zawiesza przy uruchamianiu :confused: … i power gg też :?

Proszę o odpowiedź!

Jak zawiesza ?? Nie loguje wcale?? :?

te durne emotikony

wpisałem tak jak kazał Pawek i nic

są w folerze 1 i nic dlaczego

Może byś tak trochę wyjaśnił o co chodzi. Napisałeś to tak że nic nie można z tego wywnioskować. :smiley:

Przeczytałem post pawka o instalacji i działaniu emotikon zrobiłem wszystko jak kazał

ściągłem emotikony

rozpakowałem

wrzuciłem do folderu 1

i nic ikon ani widu ani słychu co sie dzieje.

Wejdz do katalogu z emotami C:\Program Files\Gadu-Gadu\emots Usuń emoty z katalogu 1. Zamiast tego skopiuj emoty Pawka. Powinny być widoczne. :smiley:

Wyskakuje napis: program wykonał nie prawdłową operację … i tam jest wysyłaj nie wysyłaj …

Do czego to się ma. Napisz o co ci chodzi bo nie bardzo można zrozumieć. :smiley:

a da się obejść zapore ogniową

Panowie, jeżeli nie będziecie jasno i wyraźnie opisywali swoich problemów to nie bardzo ktokolwiek będzie w stanie wam pomóc. O co chodzi z tą zaporą ogniową?? ( Jak to się ma do tematu) :?

Wyłącz raportowanie błędów.

Wejdź do folderu GG znajdź plik gg.exe wejdź we właściowości tego pliku, zakładka zgodność i ustaw Windows 98 / ME i będzie działać.

Jeśli chodzi o własne emotki w oknie rozmowy to z tego co pamiętam to jest potrzebny jakiś pliczek, który odpowiada za to. Wejdź na http://wiadomosc.info/?s= i poszukaj na forum bo ktoś napewno o tym pisał.

Nie wiesz, nie piszesz.

Post OT :arrow: Kosz

Pozdrawiam :okulary:

Dzięki bardzo wąsu to mi pomogło, a już myślałm że muszę zainstalować Tlen.

Mam taki problem mam win xp i jak zainstaluje gadu gadu 6.0 to mi błąd wyskakuje pomocy