Problem z komunikatorem

Czasami mam taki problem: Niby komputer jest połączony z siecią, nie ma problemu z siecią ale nie mogę połaczyc sie z komunikatorem internetowym, aktualnie jest to Tlen ale z gg tez byly takie problemy. albo nagle program sam sie rozlacza, status “miga” i nic sie nie da z tym zrobic, nie pomaga zmiana statusu czy ponowne uruchomienie programu. :expressionless:

oto log: http://wklejto.pl/15504

Z góry dziękuję za pomoc!! :slight_smile:

A jaki masz windows?

Winows XP HE wersja 2002

Proszę pobrać i użyć Malwarebytes’ Anti-Malware

Wciskamy Skanuj , wybieramy dyski do skanowania i Rozpoczynamy skanowanie , na końcu wciskamy Usuń zaznaczone jak będą i Ok  :wink:

Mam nadzieję ze to pomoże :slight_smile: Dziękuję ślicznie!! :slight_smile:

Daj log po skanie :slight_smile:

Niestety, a może stety :slight_smile: ten program nie wykrył nic podejrzanego. Czyli nie mam czym się przejmować? Komputer czysty? :smiley:

gg ma częste problemy ze swoimi serwerami, U mnie nie działa w ogóle przez 2 dni.

przeskanuj komputer Kaspersky

gdy będą wirusy pokaż raport lub Dr.Web Cure It!

Dziękuję za szybką pomoc! :slight_smile: Przeskanuję komputer a jeśli skaner też nic nie wykryje to może rzeczywiście te problemy to sprawka serwera a mój komputer jest wolny od szpiegusów, wirusów itp. :smiley:

P.S. Ale i tak uważam że idea takiego forum (i tym podobnych) to genialny pomysł. :smiley: