Problem z konfiguracją Aero 2 w Samsung Galaxy Ace

Witam,

Posiadam telefon Samsung Galaxy Ace (GT-S5830) i wersję androida 2.3.4. W salonie sferii wszedłem w posiadanie karty sim. Powiedziano mi że wszystkie są już aktywne. Po włączeniu telefonu pomijam zabezpieczenie dostępu do sieci. Przechodzę do konfiguracji APN. Jako nazwę wpisuję aero2, jako APN darmowy, typ APN internet jako MCC 260, a w MNC 17, było tak napisane na Wikipedii . Po kliknięciu "Zapisz przechodzę do listy APN nie widać żadnej pozycji. Jeżeli przejdę do operatorów w sieci z odznaczoną opcją “Korzystaj tylko z sieci 2G” po wyszukiwaniu kliknę “Aero2” przez pewien czas jest wyświetlany komunikat o treści "Rejestrowanie w Sieci Aero2 po czym nadchodzą 2 kolejne w małych paskach z białą obwódką jeden mówi o tym żebym spróbował ponownie ponieważ nie można nawiązać połączenia z siecią za to drugi który pojawia się chwilę potem informuje o zarejestrowaniu jednak fakt, faktem że nie mogę korzystać z sieci. Szukałem już proponowanego rozwiązania jednak z tego co widziałem większość osób wpisuje po prost to co wymieniłem nie licząc pól “MCC” i “MNC” jednak gdy tak zrobię właśnie o nich telefon mi przypomina. Niestety nie znalazłem rozwiązania mojego problemu gdyż najwyraźniej niewiele osób miało taki problem jak ja. Proszę o pomoc.