Problem z konfiguracją Bluetooth w Win XP

Witam, mam taki problem: Windows XP nie chce mi wykryć bluetootha z komórki, model: Samsung E250. W serwisie gdzie kupowałem kome powiedzieli mi, że wystarczy ze w komie włącze bluetooth i system Windows powinien go automatycznie wykryć, podczas gdy on nie chce tego robić - bawiłem się w konfigurację bluetootha w telefonie i w kompie i nic ;/

Ja mam Bluetooth i program legalny do jego obsługi IVT BlueSoleil uruchamiam IVT BlueSoleil uwłaczam Bluetooth w komie daje zapytaj ogólnie wykrywa mi koma natychmiast potem standardowe hasełko wklepuje na kompie i komie dalej uaktywniają się ikony funkcjonalne w programie daje transfer plików i działam. Zawsze działa. Może źle Bluetooth zainstalowałeś?

Szczerze to nic nie robilem, bo tam gdzie kupowałem komę to mi powiedzieli, że nie trzeba ani kabla ani sterownikow do Bluta tylko włączyć bluetootha. Problem ten występuje tylko na Windows XP Professional (legalny na licencji OEM akt. automatyczne włączone), a na Windows Vista ten problem o dziwo nie występuje. (Używam dwóch kompów, tego z XPkiem od ok. 3 lat a tego z Vistą od ok. 2 m-cy). Nie wiem czy ma tu coś do rzeczy procesor na XP (AMD ATHLON 64 bit 2,20 Ghz) i na Viście (Intel Corel Duo 2,0 Ghz, 1,0 Ghz) albo pamięć RAM (na XP 512 MB na Viśćie 2,5 GB [dołożone 512 MB]).

Czy zainstalowałeś sterowniki do blue?

Ja mam ten telefon i nie mam problemów i Win też tego samego.

Na Viście nie instalowałem i mi wykryła bluetootha bez problemu. XP z kolei nie chce wiec może sterowniki do blue…

Więc zainstaluj sterowniki do blue.

A to obojętnie jakie mają być sterowniki czy do konkretnego modelu??

Powinnieneś mieć na płycie… Razem z blue.