Problem z konfiguracją dysku (zmiana parametru rdisk())

Witam, na forum znalazłem odpowiedź jak naprawić błąd, który wyświetla tuż po starcie systemu po sformatowaniu netbooka z pendrive’a. Treść błędu: "Nie można uruchomić systemu Windows z powodu sprzętowego błędu konfiguracji dysku.

Nie można dokonać odczytu ze wskazanego dysku startowego.

Sprawdź ścieżkę oraz dysk. Sprawdź w dokumentacji systemu Windows oraz w instrukcji obsługi sprzętu dodatkowe informacje na temat konfiguracji dysku."

Jak pisałem wcześniej, znalazłem na obencym forum rozwiązanie z tej sytuacji, jednak nie wiem jak zmienić ten parametr:

multi(0)disk(0)rdisk([b]1[/b])partition(2)\WINDOWS="Microsoft XP Proffesional" /fastdetect

na taki:

multi(0)disk(0)rdisk([b]0[/b])partition(2)\WINDOWS="Microsoft XP Proffesional" /fastdetect

Użytkownik podający to rozwiązanie napisał, że dokonał zmian w pliku boot.ini dzięki temu programowi: MiniTool Partition Wizard Bootable CD 6.0. Sciągnąłem go i odpaliłem pendrivem na netbooku. Jednak gdy biorę, aby edytować plik boot.ini wyskakuje komunikat, że nie można go odnaleźć. I tu pytanie czy da się to obejść i zmienić ten parametr w konsoli odzyskiwania? Nie za bardzo znam się na takiego typu sprawach i byłbym wdzięczny gdyby ktoś opisał krok po kroku jakie komendy, działania zrobić, aby udało się dojść do zamierzonego celu.

Bartosh23 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.