Problem z konfiguracją gamepada

Cześć.  Mam problem z gamepadem  Tracer Shogun.  Dokładniej z Gałkami - w grach nie działa ta druga ( tzn. nie da się sterować a są opcje z przycisków ). Poszukałem w internecie , podobno powinien pomóc emulator kontrolera od xbox-a 360 ale niestety wywala komunikat i nie da się uruchomić.

 

Gry w których mam ten problem: Nfs mw 2005 , Gta sa

System : Windows XP Pro 32bit

 

Jeżeli napisałem w złym dziale , przepraszam i proszę o przeniesienie.

 

@EDIT:  Dobra problem z Emulatorem rozwiązałem ( wystarczyło windows 7 zainstalować). Ale dalej zostaje problem z drugą gałką ( prawą). Nadal nie mogę skonfigurować np. żeby w gta sa obracało postacią , zamiast miało to samo co przyciski w prawej strony.

Jaki to komunikat? Sam swego czasu bawiłem się z emulatorem xboxa, i nie miałem źadnych problemów.

 Taki komunikat :confused: Nie wiem czy czasem nie jest to wina , że mam XP-ka  http://imgur.com/a/bgsXT

 

@Edit: Teraz jak uruchomiłem jako konto z uprawnieniem admina pisze , że nie może znaleźć .Net Frameworka ( Choć jest zainstalowany 1.1)

 

Dobra problem z Emulatorem rozwiązałem ( wystarczyło windows 7 zainstalować). Ale dalej zostaje problem z drugą gałką ( prawą). Nadal nie mogę skonfigurować np. żeby w gta sa obracało postacią , zamiast miało to samo co przyciski w prawej strony.

Skopiowałeś wszystkie pliki? Ja gdy ustawiałem Emulator, to wrzucałem najpierw program do folderu gry, i ustawiałem tam.Poza tym jeśli sie nie myle, to przy GTA trzeba coś jeszcze pozmieniać w pliku .ini.