Problem z konfiguracją LightBox2

Witam

Aktualnie buduję stronę i na jej potrzeby muszę wykorzystać jakąś ciekawą galerię. Znam dość dobrze html/css, z javą trochę gorzej. W każdym bądź razie nigdi nie robiłem akurat takich rzeczy, więc postanowiłem poszukać darmowych, gotowych rozwiązań. Po krótkim rozeznaniu tematu wybór padł na galerię LightBox. Darmowy, popularny i wygląda dość dobrze.

Mam jednak pewien problem z jego konfiguracją - zdjęć do ogarnięcia mam sporo więc chciałem zrobić to tak, że na stronie jest tylko jedno zdjęcie danej kategorii, a po jego kliknięciu od razu otwiera się galeria lightbox, gdzie mam np. 30 zdjęć, które można sobie oglądać. Chciałbym uniknąć rozwiązania, że po kliknięciu na jedną kategorię przenosi mnie na stronę, gdzie są wszystkie zdjęcia z tej grupy i dopiero tam internauta może sobie otworzyć galerię lightbox.

Póki co niestety wiem tylko tyle, jak robić galerię dla zdjęć, które są na danej podstronie.

wykorzystuję do tego:

[/code]

Chciałbym jednak zrobić galerię, która składa się ze zdjęć, których nie ma na stronie, a są na serwerze.

Mógłby ktoś mi z tym pomóc?

Szukałem rozwiązania dla tego problemu, ale nigdzie nie udało mi się go znaleźć.

Dla tych niewidocznych możesz dać same linki, bez obrazków IMG.

czyli np.

I to działa? Heh, często banalne rozwiązania bywają najlepsze :slight_smile: A nie przyszło mi do głowy, by to sprawdzić. Dzięki :wink: