Problem z konfiguracją Opery 7.54 i Star Downloadera

Wie ktoś może jak skonfigórować te dwa cuda, jeśli tak to prosze o pomoc. Z góry DZIĘKI :slight_smile:

A star downloader ma możliwość integracji z operą?

Kiedyś używałem podobnego programu i nie integrował się z wszystkimi przeglądarkami.

Opera ma własnego menadżera downloadu, nie jest to szczyt marzeń ale mnie wystarcza.

Star Downloader ma możliwość integracji z Operą, mam zaznaczone pole “Integruj z Opera” ale nic to nie daje. Skopiowałem nawet plik “npstar.dll” z katalogu głównego Star Downioadera do folderu “Plugins” w Operze i też nie się nie dzieje, po kliknięciu na link zaczyna ściągać Opera. Jedyne co dziala to prawym na link i “Kopiuj adres odnośnika” i wklejam do Star Dow…, ale jak by się dało to wolal bym bez kombinaji.

Witam

Jak widzę zrobiłeś już co trzeba:

Teraz wystarczy tylko kiedy zaczynasz ściągać coś z netu w okienku które się otworzy nacisnąć przycisk (ten obok otwórz za pomocą: tu nazwa ściąganego pliku) “zmień”. W następnym okienku na dole zaznaczasz “użyj wtyczki” i już.

Czasami należy rozpocząć ściąganie jeszcze raz bo wyskakują jakieś głupoty lub nic się nie dzieje :wink: .

No już rozwiązałem problem samemu:) Wszedłem w preferencje–> Typy plików i w tych rozszerzeniach które obsługuje Star Downloader zaznaczyłem pole “Urzyj wtyczki” no i jak narazie działa:) Ale dzięki za pomoc