Problem z konfiguracja routera TP-Link W8901G pod Multimedie

Mam problem z konfiguracją TP-Link W8901G wcześniej był już skonfigurowany ale teraz gdy popsuł się mam nowy taki sam lecz sam nie umiem go ustawić pod Multimedie wpisałem wszystkie ustawienia tak jak były na tym który się popsuł ale nic z tego nie działa. Proszę o pomoc jak prawidłowo to skonfigurować .

Tego nie wiem na jakiej linii mam.

To może zrobie tak dam screeny ustawień starego routera i i właśnie takie same wprowadziłem w ten nowy tak będzie lepiej niż będę miał się rozpisywać i coś jeszcze źle napisać

więc tak tylko tu nie zmieniłem bo nie wiedziałem jak

4f6edd04455565c1.jpg

a resztę ustawiłem tak

00fc52f24d57fb1e.jpg

b47bc9e1dee7ef93.jpg

602fe1ba02cd4fe6.jpg

adfc3f9d6b24f350.jpg

a w innych wszystko było chyba bez zmian

Tak mam login i hasło nie znam się na tym wszystkim zbytnio więc dużo mogę nie wiedzieć

Wpisałem login i hasło ale nadal nic a oto zdjęcie

6ed3dbf7f2d6cca1.jpg

Nadal nic a jeśli chodzi o przeglądarkę to wszystko robie na komputerze który czeka na formata i tylko dlatego nie ma tam innej przeglądarki osobiście nawet z niej nie korzystam

na 2 foto w Virtual Circuit ustawione jest na PVCO lecz teraz u mnie musi być na PVC4 bo pod tym są ustawione VPI 8 VCI 35

Wynalazek ?

100x szybsza niż Firefox heh

A to fakt.

Poszukaj tam takiej opcji, jak “Ping test” lub podobnej (będzie prawdopodobnie w menu Maintenance). Wpisz najpierw adres 192.168.1.1 i odpal test, a potem jakiś adres w Internecie np. google.pl - i ponownie odpal test. Wklej tu wyniki.

Multimedia to jest kablówka, nie ma nic wspólnego z Netią.

Wszystko już działa dzięki Maestro00 za co bardzo dziękuje