Problem z konfiguracją równoczesną

Witam. Mam problem, ponieważ w czasie gdy próbuję otworzyć jakąś grę typu CSGO lub World of Warships, wyskakuje mi komunikat " Nie można uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja równoczesna jest niepoprawna. Więcej szczegółów można znaleźć w dzienniku zdarzeń aplikacji lub przy użyciu narzędzia wiersza polecenia sxtrace.exe . Proszę o szybką pomoc !!!

@d_mielniczuk Witaj na Forum DobreProgramy.pl
Możesz zrobić kilka rzeczy.

  1. Uruchom CMD z uprawnieniami administratora i wpisz
    sfc /scannow

Sprawdzisz w ten sposób spójność plików systemowych.

  1. Zerknij do Windows Update, czy nie ma tam nieudanej aktualizacji, spróbuj ją powtórzyć.
  2. Zainstaluj wszystko, nawet opcjonalne z Windows Update.
  3. Znalazłem w Naszych zasobach podobny problem z rozwiązaniem, odpowiedź poniżej.
    Nie można uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja równoczesna jest niepoprawna

Popraw tytuł na taki opisujący PROBLEM.

Windows Resource Protection found corrupt files but was unable to fix some
of them. Details are included in the CBS.Log windir\Logs\CBS\CBS.log. For
example C:\Windows\Logs\CBS\CBS.log. Note that logging is currently not
supported in offline servicing scenarios. Co mam w tym momencie zrobic???

Przejdź do kolejnych punktów.
Część uszkodzeń została naprawiona, sprawdź teraz Windows Update.

Nie znalazło mi żadnych dostępnych aktualizacji. Sprawdziłem także usługi i ochronę oprogramowania mam zaznaczoną na automatyczną

Więc zostaje inne rozwiązanie jak odinstalowanie pakietów Microsoft Visual C++ 2005 oraz 2008 wraz aktualizacjami (i nowszymi)
Potem zainstaluj je ponownie.

Problem poniżej dotyczy Windows 7, ale powinno też pomóc Tobie.
Nie można uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja równoczesna jest niewłaściwa

Już problem rozwiązany. Odinstalowałem aktualizację z dnia dzisiejszego i wszystko działa jak wcześniej. :smiley:

Najciemniej pod latarnią…

Jaki był numer lub nazwa tej aktualizacji ?
Przyda się na następną okoliczność.

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.