Problem z konfiguracją Sublime Text 2

Od kilku dni testuje ten nowy edytor, który jest zachawalny przez innych osób zajmujących się programowaniem w php i nie tylko. Co wpiszę w google sublime text 2 to zachawalają, że to najlepszy edytor… no nie wiem.

Zainstalowalem, odpowiednie pakiety, zainstalowałem aby móc zainstalować wtyczki czy rozszerzenia, i wczoraj chciałem ustawić aby kod html 5 był kolorowy a nie sam biały kod. Tak samo php. Gdy tworzę dokument html5 to nie mam automatycznego rozpoznawania dokumentu i szablonu html 5 nie mam. Ściagnąłem zen coding i wtyczki php i nadal nic. Teraz nie wiem, czy to działa po zarejestrowaniu programu, czy można ustawic bez rejestracji? Jak to jest?

Powinno działać bez rejestracji. Mi również nie przypadł do gustu, poużywałem kilka dni i wróciłem do Eclipse/Netbeans, kobyły ale sprawdzone.

Ja przeważnie używam Notepad++ i nie trzeba instalować wtyczek aby kod php czy html byl kolorowy:) Też używam Aptanę i PhpDesigner 7 ale  nie wspiera ta wersja html5 więc tylko notepad++ i aptana.

Sublime text 2, fakt, jest szybszy od notepad++ ale trzeba wszystko konfigurować i to na starcie!