Problem z konfiguracją Sublime Text 2

(hatezit) #1

Od kilku dni testuje ten nowy edytor, który jest zachawalny przez innych osób zajmujących się programowaniem w php i nie tylko. Co wpiszę w google sublime text 2 to zachawalają, że to najlepszy edytor..... no nie wiem.

Zainstalowalem, odpowiednie pakiety, zainstalowałem aby móc zainstalować wtyczki czy rozszerzenia, i wczoraj chciałem ustawić aby kod html 5 był kolorowy a nie sam biały kod. Tak samo php. Gdy tworzę dokument html5 to nie mam automatycznego rozpoznawania dokumentu i szablonu html 5 nie mam. Ściagnąłem zen coding i wtyczki php i nadal nic. Teraz nie wiem, czy to działa po zarejestrowaniu programu, czy można ustawic bez rejestracji? Jak to jest?

(Marcineez) #2

Powinno działać bez rejestracji. Mi również nie przypadł do gustu, poużywałem kilka dni i wróciłem do Eclipse/Netbeans, kobyły ale sprawdzone.

(hatezit) #3

Ja przeważnie używam Notepad++ i nie trzeba instalować wtyczek aby kod php czy html byl kolorowy:) Też używam Aptanę i PhpDesigner 7 ale  nie wspiera ta wersja html5 więc tylko notepad++ i aptana.

Sublime text 2, fakt, jest szybszy od notepad++ ale trzeba wszystko konfigurować i to na starcie!