Problem z konfiguracją Worda 2007 i Open Office'a

Witam.

Nie wiem, czy pojawił się kiedyś na forum wątek analogiczny, a dokładniej problem z jakim się spotkałem. Jeżeli tak, to proszę o przeniesienie do właściwej dyskusji.

Piszę obecnie pracę, z dość rozbudowaną bibliografią i przypisami. Z czystego przyzwyczajenia korzystam z przy tym z Open Office’a, jako czytelniejszego dla mnie. Zauważyłem jednak, że w bibliografii pisanej w OF, kiedy pojawiają się trzycyfrowe liczby, powstaje luka, która nie powinna mieć miejsca w wydrukowanej już pracy, a niestety tak się dzieje:

98)Nahlik Stanisław Edward, Narodziny nowożytnej dyplomacji, Wrocław 1971.

99)Neuber Anton, Der deutsch-schwedisch-polnische Krieg und die österreichische Politik 1655-1657, Prag 1915.

  1. Nowak Tadeusz, Geneza agresji szwedzkiej, [w] Polska w okresie drugiej wojny północnej 1655-1660, t. 1, Rozprawy, Warszawa 1957, s. 83-136.

  2. Nowak Tadeusz, Oblężenie Torunia w r. 1658, Toruń 1936.

Dodane 18.05.2010 (Wt) 13:35

Przepraszam, coś się posypało :slight_smile:

Dodane 18.05.2010 (Wt) 13:37

Jak widzę, przy danym podglądzie nie jest widoczne, że przy 100 i wyżej, występuje luka na dłogości mniej więcej jednego kliknięcia tab.

Problem ten powiele również Word. Podobnie jest z przypisami, powyżej 100) we wszystkich występuje taka nieestetyczna luka.

Pytanie więc oczywiste - jak zlikwidować ten problem…?

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję:)

Pozdrawiam.