Problem z konsolą do miksowania muzyki numark

(skajlokertv) #1

Witam mam proble poniewaz kupilem konsole numark oczywiscie do miksowania muzyki lecz niedziala yo ze gdy wgram wszystkie sterowniki konsola jes podlonczona lecz niedziala

(lordjahu) #2

Może zakupiłeś wadliwy sprzęt - skontaktuj się z producentem.

(skajlokertv) #3

Chodzi o to ze dziala ale niewyszukuje tej konsoli

(lordjahu) #4

Czyli problem z podłączeniem ?
Usuń sterowniki, zrestartuj komputer. Włącz mikser, podłącz pod komputer, zobacz czy wykryje i zainstaluje domyślny sterownik. Dopiero po tym zainstaluj dedykowany i spróbuj go użyć.

(zbigg47) #5

Forum DP coraz bardziej obniża poziom. Jeśli przechodzą tematy o “kąsoli” z opisem problemu pisanym obrzydliwie niechlujną polszczyzną. Do kosza z takim tematem.
Wstyd Panowie opiekunowie Forum.

(skajlokertv) #6

Zbigg to moj problem jak ja pisze qiec uprzejmie prosze wyjdz z posta

A wracajac do tematu zrobilem to co kazales i pisze teraz error failed connect audio

(lordjahu) #7

@skajlokertv po części kolega powyżej ma rację, gdyż na forum staramy się pisać poprawną polszczyzną i stosować znaki interpunkcyjne. Nie jest to mus dla użytkowników, ale powinno się stosować jakieś normy. Kiedyś pilnował tego modek, zwracał uwagę, najwyżej zamykał temat. Teraz zwracamy się po grzeczności :slight_smile:

Co do problemu : spróbuj ponownie wyinstalować, włączyc ponownie komputer i zrobić tak samo. Może sterowniki wariują. Jaki masz model konsoli ?

(skajlokertv) #8

Model konsoli nv2. I nadal niedziala jak wynstaluje ciagle

(lordjahu) #9

Jaki system ?

(bachus) #10

Poważnie dużo ułatwi, jak przeczytasz przed wysłaniem wiadomości swoją wiadomość. Ja poważnie nie wiem co oznacza “wynstaluje ciagle”.

(Crusader87) #11

Oby nie pokąsała ta kąsola :grinning:

(zbigg47) #12

To nie tylko twój problem jak piszesz, ale także czytających, którzy nie mogą pojąć co wypisujesz. Jeszcze ci napiszę, że w języku polskim są znaki diaktryczne czyli zwykłe: ą, ę, ś, ć itd., których wcale nie stosujesz i przez co tekst staje się totalnie niezrozumiały…

Chyba jesteś w stanie zrozumieć, że jest różnica czy komuś robisz łaskę czy laskę.

Postaraj się to przyjąć bez obrazy, bo nie taki jest mój zamiar to pisząc…

(januszek) #13

Dalszą dyskusję o sprawach językowych proszę przenieść tu: https://forum.dobreprogramy.pl/t/jezyk-ojczysty-na-forum-dobrych-programow/532305

(Radek68) #14

@skajlokertv

Proszę poprawić tytuł jak i treść swoich postów tak, aby były zgodne z zasadami pisowni.