Problem z konsolą do miksowania muzyki numark

Witam mam proble poniewaz kupilem konsole numark oczywiscie do miksowania muzyki lecz niedziala yo ze gdy wgram wszystkie sterowniki konsola jes podlonczona lecz niedziala

Może zakupiłeś wadliwy sprzęt - skontaktuj się z producentem.

Chodzi o to ze dziala ale niewyszukuje tej konsoli

Czyli problem z podłączeniem ?
Usuń sterowniki, zrestartuj komputer. Włącz mikser, podłącz pod komputer, zobacz czy wykryje i zainstaluje domyślny sterownik. Dopiero po tym zainstaluj dedykowany i spróbuj go użyć.

Forum DP coraz bardziej obniża poziom. Jeśli przechodzą tematy o “kąsoli” z opisem problemu pisanym obrzydliwie niechlujną polszczyzną. Do kosza z takim tematem.
Wstyd Panowie opiekunowie Forum.

6 polubień

Zbigg to moj problem jak ja pisze qiec uprzejmie prosze wyjdz z posta

A wracajac do tematu zrobilem to co kazales i pisze teraz error failed connect audio

@skajlokertv po części kolega powyżej ma rację, gdyż na forum staramy się pisać poprawną polszczyzną i stosować znaki interpunkcyjne. Nie jest to mus dla użytkowników, ale powinno się stosować jakieś normy. Kiedyś pilnował tego modek, zwracał uwagę, najwyżej zamykał temat. Teraz zwracamy się po grzeczności :slight_smile:

Co do problemu : spróbuj ponownie wyinstalować, włączyc ponownie komputer i zrobić tak samo. Może sterowniki wariują. Jaki masz model konsoli ?

2 polubienia

Model konsoli nv2. I nadal niedziala jak wynstaluje ciagle

Jaki system ?

Poważnie dużo ułatwi, jak przeczytasz przed wysłaniem wiadomości swoją wiadomość. Ja poważnie nie wiem co oznacza “wynstaluje ciagle”.

1 polubienie

Oby nie pokąsała ta kąsola :grinning:

2 polubienia

To nie tylko twój problem jak piszesz, ale także czytających, którzy nie mogą pojąć co wypisujesz. Jeszcze ci napiszę, że w języku polskim są znaki diaktryczne czyli zwykłe: ą, ę, ś, ć itd., których wcale nie stosujesz i przez co tekst staje się totalnie niezrozumiały…

Chyba jesteś w stanie zrozumieć, że jest różnica czy komuś robisz łaskę czy laskę.

Postaraj się to przyjąć bez obrazy, bo nie taki jest mój zamiar to pisząc…

1 polubienie

Dalszą dyskusję o sprawach językowych proszę przenieść tu: https://forum.dobreprogramy.pl/t/jezyk-ojczysty-na-forum-dobrych-programow/532305

@skajlokertv

Proszę poprawić tytuł jak i treść swoich postów tak, aby były zgodne z zasadami pisowni.

3 polubienia