Problem z kontami użytkownika

do tej pory posiadałem jedno konto użytkownika jako administrator komputra (xp) Niewiem w jaki sposób powstało drugie konto. jak je usunąć bo nie jest mi potrzebne i utrudnia logowanie do systemu.Dodam tylko że spoziomu panelu sterowania nie da sie usunąć

start>>uruchom>>wpisujesz> control userpasswords2 >>ok i usuwasz co chcesz

Czasem nie instalowałeś coś takiego jak Microsoft .Net Framework 1.1.

Wejdz Start=>Uruchom=>Wpisz control userpasswords2 i zobacz czy na liście “Użytkownicy tego komputera” nie ma czasem ASPNET jeżeli jest to robisz tak:

Z menu Start wybieramy Uruchom i wpisujemy regedit. Teraz w lewej części okna otwieramy klucz: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ Winlogon\SpecialAccounts\UserList

Z menu Edycja wybieramy Nowy i Wartość DWORD. Nadajemy jej nazwę ASPNET i przypisujemy wartość 0. Po zrestartowaniu komputera problem powinien zniknąć.

niestety nie da sie usunąć otwiera mi sie okno ale jak klikne usuń konto pokazuje sie komunikat że nie mozna usunąć

Widziałeś co napisałem :? jeżeli tak to napisz czy podziałało i czy instalowałeś takie coś jak Microsoft .Net Framework 1.1. i jak sie to konto nazywa.

Nie mam wpisu aspnet dziwne jet to że te drugie konto funkcjonuje jako konto administratora tyle ze pod inną nazwą

A jak nazywa sie to konto?

Od kiedy masz problem z tym kontem?

Co ostatnio instalowałeś?

Podaj wiecej informacji na temat tego konta.

  1. Uruchamiasz windowsa w trybie awaryjnym.

  2. Logujesz się jako admin

3 Z jego kąta w panelu sterowania wywalasz inne konta.

  1. Wyłączasz kompa :lol: