Problem z kontem administratora, .NET framework, WinXP/(OK!)

witam.

Próbowałem usunąć panel logowania przy wejściu do systemu, zastosowałem się do, niestety, pobieżnie przeczytanych w jednym z tematów rad:

  1. wpisałem w “Uruchom” “control userpasswords2”, po czym odznaczyłem “Aby używać tego komputera, …”;

  2. odinstalowałem Microsoft .NET Framework, jako, że i tak nie był mi do niczego potrzebny.

Problem jest w tym, że teraz po starcie komputera Windows ładuje się do pustego konta administratora, które jest domyślnie ukryte. Nie mogę go usunąć poprzez powyższą opcję “control userpasswords2”, a nie wiem, jak ustawić, żeby się ładował do mojego konta.

Proszę o pomoc. :slight_smile:

Miałem podobny problem. Po formacie zainstalowałem Net.Framework 1.1 i bez resetowania service pack 1 do niego. Po restarcie nie pokazało się juz dodatkowe konto. Wiem że nie pomogłem jak wyjśc z tego problemu teraz. Może spróbuj odinstalować i zainstalować wg mojej rozpiski. Może sie uda. Pozdrawiam.

nie chciałem mieć tego …czegoś… w kompie, więc spróbowałem inną, podsłuchaną gdzieś metodą, a było to takie proste. :slight_smile: Ciekawe, ze tutaj nikt tego nie wiedział, bo temat raczej był poprawnie zamieszczony. :smiley:

TweakUIXP i wszystko jasne. :slight_smile:

m.w. dziękuję…