Problem z kontem na Instagramie

Witam, ktoś zhakował moje konto na Instagramie.Prawdopodobnie stało się to po zainstalowaniu aplikacji “Unfollow for Instagram”. Po otrzymaniu wiadomości o zalogowaniu na nowym urządzeniu od razu zmieniłam hasło i wylogowałam ze wszystkich urządzeń.Mogę się logować na konto ale nie mogę w pełni go używać. Nie otrzymuje żadnych powiadomień o nowych wiadomościach,obserwujących, komentarzach ani lajkach mimo że wszystkie powiadomienia mam włączone na Instagramie i moim urządzeniu. Nie mogę zmienić informacji o profilu, jak zmiana zdjęcia profilowego, bio, nazwa konta, po próbie zmiany wyświetla się tylko informacja o błędzie.Na pewno przyczyna nie tkwi w urządzeniu na którym się loguje bo na innych jest ten sam problem. Zgłosiłam problem na Instagramie i wysłałam maila ale to nie pomogło.
Co mogę zrobić w tej sytuacji? Bardzo zależy mi na tym koncie

Po pierwsze: odinstaluj to dziadostwo.
Po drugie sprawdź na koncie Facebook, czy masz ten syf w aplikacjach. Jak masz, to wywal;
Po trzecie włącz dwuetapową weryfikację dla bezpieczeństwa.

Pisz jak co.

Dej link do profilu, żebyśmy mogli sprawdzić

Odinstalowałam już dawno tą aplikacje, nie mam powiązanego konta z facebookiem, robiłam dwuetapową weryfikację ale po zatwierdzeniu kodu który dostałam smsem wyświetla się informacja że wystąpił nieznany błąd sieci.Czy jest jakiś inny sposób?

Jak może ktoś coś sprawdzić nie logując się na konto?

No właśnie.