Problem z kontem na wp.pl - po zmienieniu hasła nie mogę się zalogować

Witam, jakiś czas temu(kilka miesięcy) postanowiłem zmienić hasło na wp.pl. Zmieniłem, i okazało się, że nie mogę się zalogować.
Ostatnio okazało się, że jeszcze będę potrzebować tego konta, więc spróbowałem znaleźć, co jest nie tak z tym hasłem. Po dłuższej chwili odkryłem, że przy zmianie hasła z n|T20a9;js"@6/“DDU?iF#TBxuaLT;wG2/%hFhq"myCJb     na    n|T20a9;js”@6/"DDU?iF#TBxuaLT;wG2/%hFhq"myCJb%     (dodając % na koniec) nie mogę się zalogować. Pisałem do supportu, i standardowa gadka, że nie mogą hasła odzyskać itp, nic związanego z tematem. Jako, że potrzebuję tego konta, to zwracam się do was z prośbą o pomoc. Mieliście podobny problem, albo znacie rozwiązanie?

Wybaczcie za nagrany pulpit po prawej - zauważyłem dopiero po przesłaniu.

 

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w lewym dolnym rogu Swojego posta otwierającego wątek. Dziękuję za uwagę. Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” itp. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.