Problem z kontem steam

witam mam problem z moim kontem steam. Wczoraj ktoś włamał mi się na konto i założył inne konto na mój email.I mam pytanie w jaki sposób mam odzyskać tamto konto bo jak wpisuje mój mail żeby odzyskać hasło to wychodzi mi to konto stworzone przez osobę która mi to konto ukradła ?

Najlepiej pomoc techniczna steam : Pomoc techniczna Steam - Pomocy, nie mogę się zalogować

Jeżeli jest, to stosować tzw. 2FA, czyli dwuetapowe uwierzytelnianie. Ta osoba, co się włamała nie mogłaby tego zrobić, bo by prosiło o kod, który dostaniesz ty - jako właściciel.
Teraz pozostaje kontakt ze supportem.

tutaj jak wpiszę moje dane czyli email lub numer to mi pokazuje to konto stworzone przez tego złodzieja

napisałem wczoraj wieczorem i nadal mi nie odpisali

Bardziej prawdopodobneby było żeby zmienił nazwę konta niż je usuwał i tworzył nowe od początku. Jeżeli masz dostęp do maila to zobacz czy nie możesz zresetować po prostu hasła.

Nie usunął konta tylko założył drugie i mi nie wykrywało tamtego ale support już mi odzyskał konto

No to super! Teraz włącz 2FA, jeśli dostępne i ustaw zupełnie inne hasło do konta Steam

Narazie nie mogę nie wiem dlaczego ale spróbuje później jeszcze na komputerze

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.