Problem z kontem w Steam- nie wiem jak przywrócić dane!

Witam, na początku dowód- http://s1.zapodaj.net/8955031.jpg.html

Rok temu kupiłem The Orange Box. Miałem wówczas inny adres mailowy. Problem w tym, że zgubiłem informacje o moim koncie Steam (nie pamiętam loginu ani hasła:()! W Steamie jest na szczęście menadżer, który pomaga rozwiązać tą sytuację, wystarczy podać kod produktu i dane zostaną wysłane na maila. Problem w tym, że portal o2 usunął mi skrzynkę mailową (nie używałem jej parę miesięcy). Steam wysłał dane na starego maila, a ja mam nowego. Co teraz :frowning:

Napisz do portalu o2.pl , że nie używałeś mail i miałeś na niego zarejestrowanych dużo ważnych dla Ciebie kont. Dowiesz się wtedy w jaki sposób możesz odzyskać utracony mail .

Nie mogę, już pisałem :frowning:http://kontakt.o2.pl/index.php?help_o2= … 8f4be75263

Wejdź na stronę http://supportwiki.steampowered.com/pl/Main_Page i trochę poszperaj.

Wydaje mi się, że powinieneś wysłać maila do Valve. Skorzystaj z odpowiedniego formularza, opisz całą sytuację.

Nie zapomnij dołączyć do maila zdjęć CD i instrukcji z CD-KEYEM (bez zamazywania).

ok- poszperam i dam znać!

dołączę się do tematu by nie zaśmiecać forum.

otóż najpierw przygodę ze steamem zacząłem od kupna CS anthology(box), później kupiłem Day of Defeat Source (wersja box) zarejestrowałem grę itp.

potem po ok.1m-cu kupiłem CS:S (też box) i tam też jest DOD:S. Czy da się anulować CD KEY z pojedynczej wersji DOD:S ?

bo znalazłem to :

Porady dotyczace procesu resetowania CD Keya


Jesli niedawno zakupiles uzywana kopie gry, która wymaga aktywacji poprzez Steam i napotykasz sie na blad mówiacy, ze ten CD Key jest juz zarejestrowany na innym koncie, musisz skontaktowac sie z nami, zebysmy mogli CD Key ten zresetowac, tak abys mógl z niego korzystac.


Zaleznie od CD Keya i powiazanymi z nim platnosciami w sieci Steam, proces ten moze odbyc sie poprzez skontaktowanie sie z Supportem Steam (link na dole tej strony), lub moze wymagac wyslania poczta fizycznego CD Keya w celu jego sprawdzenia.


Uwaga: Nie mozemy resetowac CD Keyów które zostaly zablokowane za naruszenie Warunków Umowy Uzytkowników Steam i/lub EULA, lub zablokowanych przez VAC za oszustwa w grze.

Czy mogę odzyskać CD KEY by móc np tą grę sprzedać ?

Ja właśnie napisałem (no w sumie nie właśnie, bo wczoraj :stuck_out_tongue: ), ale napisałem wiadomość do valve. W sumie nic skomplikowanego- jak znacie angielski… W moim przypadku wystarczył słownik i 10 minut czasu! Teraz się zastanawiam kiedy przyjdzie odpowiedź :?

Dodane 19.02.2009 (Cz) 11:22

Dzisiaj rano dostałem wiadomość od Steam Suport. Karzą wysyłać zdjęcia CD-keya. Zobaczymy jak będzie dalej :slight_smile: