Problem z kontrolą rodzicielską

Nie mogę znaleźć bezpłatnego programu do kontroli rodzicielskiej. Wprawdzie mam zainstalowany XPTimeGuard 4.0 ze strony mied.pl ale jest on po angielsku i ma bardzo ograniczoną funkcjonalność.

a to?

http://www.programs.pl/program,491,KeyBoardWindow.html

Hej,

Trudno program ten nazwać programem do kontroli rodzicielskiej - przechwytuje on tylko treści wprowadzone przez klawiaturę, a nie blokuje na przykład stron pornograficznych i tym podobnych.

Spróbuj Beniamina - tutaj znajdziesz bezpłatną wersję 2.1, natomiast na stronie producenta dostępna jest wersja 3.0 - ta jest już płatna, ale myślę że 45 PLN to nie jest majątek. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dzięki ale po instalacji tego Benjamina musiałem odtwarzać system.

A mi chodzi o proste ograniczenie czasu pracy z komputerem niezależnie od pory dnia tak jak ten XPtimeduard 4.0 z mied.pl

Całą resztę blokuje antywirus.

Hej,

Troszkę dziwne - instalowałem go na kilku systemach i nie zauważyłem problemu.

A jakiego antywira używasz? Być może da się do niego doinstalować moduły ochrony rodzicielskiej tak, jak w przypadku Nortona.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Jeśli wystarczałyby Ci tylko ograniczenia w dostępie do internetu to wypróbuj może program Ochraniacz.Ma możliwość ustawienia przedziałów czasowych dla każdego dnia a poza tym całą resztę tego co powinien mieć program do kontroli rodzicielskiej .

Niestety Zarówno Benjamin jak i Ochraniacz generuje błędy już podczas instalacji (przy próbie podmiany bibliotek systemowych)

Mam duński i angielski system XP ale to nie powinno być powodem.

A Cenzor? Motyl 2011?

Nawet wiele pakietów antywirusowych posiada moduły kontroli rodzicielskiej, np G Data Total Security, BitDefender Total Security, Kaspersky PURE czy Norton 360. Nic tylko przebierać :slight_smile:

Hej,

A instalacji dokonujesz z poziomu konta z uprawnieniami administratora? A może to inny program - na przykład antywirus - jest odpowiedzialny za wspomniane komunikaty? Jaki to program antywirusowy - już o to pytałem, ale na razie pytanie zostało bez odpowiedzi.

Szczerze mówiąc bardzo mało prawdopodobne.

Oczywiście wszystkie wspomniane to pakiety komercyjne, za które trzeba nierzadko trochę zapłacić. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Czy ktoś wie jak odczytywać wiadomości z aplikacji benjamin. Ja mam iPhone a córka androida. Zainstalowałem aplikację zapłaciłam a odczytywać wiadomości nie można😡.