Problem z Kontroler Ethernet w win 7 ultimate 64bit

Witam serdecznie wszystkich forumowiczow. Jest to moj pierwszy post tak wiec prosze o wyrozumienie. Szukalem podobnego watku ale albo nie bylo tego problemu albo byl bardzo podobny a rozwiazanie nie sprawdzalo sie w moim przypadku. Ostatnimi czasy zakupilem laptopa ACER 5552g z Windows 7 ultimate 64bit. Wszystkie sterowniki producenta (pobrane ze storny acer) zostaly zainstalowane pomyslnie. Wydawaloby sie wszystko w porzadku lecz w menager urzadzen przy Kontroler Ethernet mam zolty wykrzyknik i gdy chce sprawdzic sterownik tego kontrolera pisze ze zaden sterownik nie zostal zainstalowany. Nie wim co mam zrobic ?? Szukalem, nawet pobralem kilka sterownikow ale za kazdym razem nie dzialalo. Jak mam rozwiazac ten problem (moze cos zle robie) ? Z gory dziekuje za wszystkie checi pomocy i mozliwe rozwiazania :slight_smile:

http://www.acer.pl/ac/pl/PL/content/drivers

Czy pobierałeś sterowniki z pozycji " LAN" z wyżej podanej strony?

Tak. Sciagnal sie 127MB plik .zip w ktorym jest cala masa innych folderow i plikow i nie wiadomo ktory zainstalowac …

http://img204.imageshack.us/i/przechwytywanieil.png/ tutaj jest zrzut ekranu z rozpakowanego folderu. W razie potrzeby przesle zdjecia kazdego innego folderu.

Pobrane archiwum .ZIP rozpakuj tak, aby cała zawartość znalazła się w folderze pn. Lan_Broadcom_14.0.1.0_W7x86W7x64_A.

Instalację wykonuj spod Menadżera Urządzeń w sposób taki:

Panel sterowania > System > Menedżer urządzeń > w Menedżerze zaznacz pozycję Kontroler Ethernet (czyli karta sieciowa) > teraz w górnym Menu kliknij na ikonkę Aktualizuj oprogramowanie… > kliknij na Przeglądaj mój komputer… > z przycisku Przeglądaj wskaż folder pn. Lan_Broadcom_14.0.1.0_W7x86W7x64_A , który zapisałeś gdzieś po rozpakowaniu pobranego archiwum > przyciśnij Dalej i wszystko zrobi się samoczynnie. Na koniec restart komputera.

Jest to tzw. instalacja sterowników spod Menedżera urzadzeń. Niekiedy innego sposobu nie ma.

Powodzenia!

Dziala !!