Problem z kontrolerem magistrali zarządzania systemem

Witam

Szukam sterowników do płyty głównej Medion PC MS-7501 vs. 2.1 i nie mogę ich znaleźć. Dokładniej chodzi mi o to że poszukuję sterowników do kontrolera magistrali zarządzania systemem ponieważ jak sądzę to jest przyczyna tego że po podłączeniu do portów USB pendriva bądź Ipoda komputer pokazuję mi te urządzenia jako dyski wymienne z zerową pojemnością i systemem plików RAW, a każda próba otworzenia tych urządzeń kończy się zapytaniem komputera o format. Po tym jak znika pasek formatowania wyskakuję błąd iż owe formatowanie zakończyło się niepowodzeniem(coś w tym stylu…).

Jeśli ktoś wie jak rozwiązać ten problem to bardzo proszę o pomoc. Wiem ze tych tematów jest miliony na internecie ale w większości z nich ludzie szukają przyczyny tego błędu w pendrivie, a u mnie te urządzenia po podpięciu do drugiego komputera działają normalnie. Proszę o pomoc w poszukiwaniu owych sterowników bądź chociaż naprowadzenie jak w inny sposób mogę rozwiązać ten problem.

Mój system to XP SP3

Płyta MedionPC MS-7501

Chipset AMD 780G

SouthBridge AMD SB700

Zawada3 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

http://www.medion.com/pl/download.htm

Alternatywne wyszukiwanie tekstowe

pod tym wpisz

7501

Będziesz miał driverki do czipsetu i aktualizację BIOS-a. Polecałbym obie opcje.